В Харькове планируют обновлять автопарк КП “КВБО”

Нова техніка для вивезення сміття. Нові та сучасні контейнери для збору відходів. У профільному КП поділилися планами з оновлення автопарку та його розвитку вцілому.

Сучасна техніка на варті чистоти. На підприємстві, що займається вивезенням сміття в Харкові збирається оновити автопарк. Зараз він налічує близько 170 одиниць спецтехніки. Серед них 70 сміттєвозів, 34, які з них нові та сучасні. До кінця року з’явиться ще 4 спецмашини. Також є трактори, самоскиди та навантажувачі. Техніка у робочому стані, проте її ресурс скоро буде вичерпано. Тож для повної, 100%, комплектації необхідні нові бункеровози, зазначають в КП.
Фазіль Аббасов директор КП “Комплекс з вивозу побутових відходів”
У нас сегодня в эксплуатации в городе есть около 500 единиц бункеров 80 кубовых. Работает в городе 25 единиц бункеровозов, но для обеспечения и для расстановки ещё новых бункеров ещё нам необходимо 10 единиц бункеровозов надёжного транспорта. Т.к. они пробегают в день 200-300 километров. Эксплуатируются днём и ночью, при любой погоде. Поэтому мы в первую очередь смотрим на те марки транспорта, которые являются надёжными и обеспечат нашу работу круглый год, 365 дней в году. 
Не забувають на підприємстві і про оновлення контейнерів, додає Фазіль Аббасов. Ця программа вже діє не перший рік. Старі поступово зманінюють нові європейського зразку.
Фазіль Аббасов директор КП “Комплекс з вивозу побутових відходів”
У нас сейчас 65 % полностью заменено контейнеров на придомовых территориях города Харькова. Остаётся 30-35%, это около 2 500 единиц, которые нужно заменить. Я думаю, что это будет в ближайшем будущем, сейчас мы этим занимаемся. Мы в этом году установим 1 000 единиц. А остальные – это дело 2019 года. 
0 Відповіді

Відповісти

Бажаєте приєднатися до обговорення?
Не соромтеся робити свій внесок!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.