Комунальне підприємство «Комплекс з вивозу побутових відходів» здійснює утилізацію новорічних ялинок харків’ян

d6b25a44130bf8fa7ed4a6bb7fb795ad (1)

Підприємство вивозить з дворів житлових будинків м.Харкова викинуті ялинки і утилізує їх на спеціальних пунктах у дробильних установках.
Щодня з харківських дворів підприємство вивозить близько 30 самоскидів з ялинками на пункти утилізації. Для цієї роботи в місті відведено чотири спеціальні майданчики, обладнані новими сучасними дробильними установками, які дозволяють переробляти більше 2 тис.од. ялинок в день.
Працівники підприємства, як і у попередньому році, з подріблювальними установками, які мобільні, універсальні, мають високу продуктивність і дуже економічні в плані витрат палива в порівнянні зі старими дробарками, які працюють на базі тракторів.
Відходи від ялинок в основному використовують для опалення приміщень або утеплення вольєрів тварин. Всього в цьому сезоні, за підрахунками КП «Комплекс з вивезення побутових відходів», в Харкові утилізують близько 80 тис. ялинок. Роботи будуть виконані протягом двох тижнів.
У літній сезон дробильні установки використовуватимуться для переробки гілок після кронування дерев.
Слід зазначити, що з кожним роком кількість викинутих новорічних дерев зменшується – все більше харків’ян вважають за краще встановлювати на Новий рік штучні ялинки.

0 Відповіді

Відповісти

Бажаєте приєднатися до обговорення?
Не соромтеся робити свій внесок!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.