Герої трудового фронту Харкова допомогли героям війни

Співробітники Комунального підприємства «Комплекс з вивозу побутових відходів» 18 травня 2022р.в рамках допомоги пораненим бійцям  здали кров у КНП ХОР “Обласний центр служби крові”. Цього дня близько 20 комунальників зробили свій внесок у порятунок людей.

Артем Семикопенко, заступник директора: – Наше підприємство не припиняло роботу з початку військових дій и якісно прибирало місто навіть під обстрілами. Тому ми розуміємо важливість здавання крові для наших Збройних Сил. Хочемо закликати харків’ян приєднуватися до таких акцій для підтримки наших захисників та якнайшвидшого звільнення України.

Анастасія Гула, спіробітник: – Я прийшла сюди вперше. Хочеться допомогти якось нашим військовослужбовцям, бути донором, зробити хорошу справу.

За словами директора підприємства Олексія Артикуленка, таку акцію було проведено комунальниками централізовано вперше.
Олексій Артикуленко, директор: – Надалі ми плануємо регулярно здавати кров, бо охочих серед наших співробітників допомогти людям дуже багато. Ми сподіваємось, що цим допоможемо нашим бійцям звільнити Україну.

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» спеціалізоване підприємство критичної інфраструктури Харкова з питань збирання, перевезення (вивезення) побутових відходів. Директор – Артикуленко Олексій Вікторович.

З перших днів війни підприємство продовжує виконувати свої завдання, і співробітники КП працювали навіть під обстрілами. В даний час підприємство оновлює свій сайт https://musor.kharkov.ua/ та сторінки у соціальних мережах.

 

Сюжет про акцію комунальників — “Харківські вісті (“Харьковские известия”) https://www.youtube.com/watch?v=Co3J0XyQey0

 

Контакти для ЗМІ:
Клочко Світлана Олексіївна, начальник юридичного відділу тел. 725-21-55,725-21-51
Мірошниченко Сергій Дмитрович, прес-секретар 067-317-06-37