#Обличчя_Харкова: Олексій Говоров – співробітник КП «Комплекс з вивозу побутових відходів»

Слюсар рухомого складу спецавтотранспорту підприємства Говоров Олексій Миколайович – один із найстаріших працівників підприємства. На КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» Олексій Миколайович працює 46 років, і працює не один, а разом зі своїм сином Романом, водієм.

Найдосвідченіший спеціаліст, Говоров О.М. довгий час працював водієм, а тепер, як слюсар, відновлює роботу спецавтотранспорту, щоб вона безперебійно виїжджала на маршрути та вивозила побутові відходи.

С самого початку війни, співробітник КП, який живе у небезпечному районі Харкова, залишається на своєму робочому місці та не збирається виїжджати з Харкова.

“Наше місто має бути чистим. Я хочу побажати всім молодим людям, які тільки розпочинали свою трудову діяльність, шукати таку роботу, як у мене. Щоб працювалося їм від душі та з любов’ю”, – відзначив Олексій Миколайович.

А всім харків’янам Олексій Миколайович бажає миру, добра, щастя, і щоб швидше закінчилася війна.

«Кращим прикладом стабільності і високої соціальної відповідальності будь-якого підприємства є збереження робочих династій. Кожна з них – гордість підприємства, його минуле, сьогодення і майбутнє. Представники трудових династій по праву вважаються найнадійнішими працівниками», – вважає директор КП “Комплекс з вивозу побутових відходів” Олексій Артикуленко.

Комунальне підприємство «Комплекс з вивозу побутових відходів» є спеціалізованим підприємством зі збирання та перевезення (вивозу) побутових відходів.

Контакти для ЗМІ:
Клочко Світлана Олексіївна, начальник юридичного відділу тел. 725-21-55,725-21-51
Мірошниченко Сергій Дмитрович, прес-секретар 067-317-06-37