Комунальне підприємство «Комплекс з вивозу побутових відходів» наводить лад на Північній Салтівці – фоторепортаж

Працівники Комунального підприємства «Комплекс з вивозу побутових відходів»  продовжують вивозити побутові відходи з мікрорайонів Харкова, які раніше інтенсивно обстрілювали війська РФ.

25 травня  комунальники прибирали побутові відходи у мікрорайоні Північна Салтівка – по вул. Наталії Ужвій, вул. Гвардійців Широнінців, вул. Метробудівників та вул. Леся Сердюка.

“З початку війни наше підприємство не припиняло своєї роботи навіть під обстрілами. Як тільки закінчилися активні бойові дії та дальні райони міста перестали обстрілювати, ми змогли отримати доступ і до них. Мешканці всіх районів Харкова можуть бути впевнені, що їх прибудинкова територія буде чистою”, – повідомив директор Комунального підприємства «Комплекс з вивозу побутових відходів» Олексій Артикуленко.

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» належить до об’єктів критичної інфраструктури м.Харкова, оскільки послуга з поводження з побутовими відходами віднесена до основних послуг критичної інфраструктури держави. Директор – Артикуленко Олексій Вікторович.

Контакти для ЗМІ:

 Клочко Світлана Олексіївна, начальник юридичного відділу тел. 0725-21-55,725-21-51

Мірошниченко Сергій Дмитрович, прес-секретар 067-317-06-37