Незважаючи на військовий стан, Харків залишається найбільш екологічно чистим мегаполісом України.

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» забезпечує чистоту і належний санітарний стан у м. Харкові.
З 19 по 25 травня було вивезено 49330 кубометрів твердих побутових відходів, 3194 кубометрів великогабаритних відходів самоскидами та навантажувачами і 6821 кубометрів великогабаритних відходів бункерами.
“Незважаючи на військовий стан, Харків залишається найбільш екологічно чистим мегаполісом України. Попри небезпеку через постійні обстріли з боку військ країни агресора, близько 133 одиниць різноманітної спецтехніки підприємства щодня виїжджає на вулиці Харкова для підтримання санітарного стану у місті”, – підкреслив директор КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» Олексій АРТИКУЛЕНКО.

Раніше повідомлялося, що співробітники Комунального підприємства «Комплекс з вивозу побутових відходів» 18 травня 2022р.в рамках допомоги пораненим бійцям здали кров у КНП ХОР “Обласний центр служби крові”.

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» спеціалізоване підприємство критичної інфраструктури Харкова з питань збирання, перевезення (вивезення) побутових відходів. Директор – Артикуленко Олексій Вікторович.

Контакти для ЗМІ:
Клочко Світлана Олексіївна, начальник юридичного відділу тел. 725-21-55,725-21-51
Мірошниченко Сергій Дмитрович, прес-секретар тел.067-317-06-37