До Міжнародного Дня захисту дітей. КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» подбало про дітей-переселенців

До Міжнародного Дня захисту дітей КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» подбало про дітей-переселенців, які зараз знаходяться у Харкові. Працівники підприємства привітали дітей зі святом та вручили їм подарунки.
Трудовий колектив КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» подарував дітям спортивний інвентар – баскетбольні та футбольні м’ячі, ракетки для настільного тенісу та бадмінтону з комплектом м’ячів та воланів, настільні розвиваючі ігри, верхній одяг та кросівки, іграшки, констуктори.
Подарунки від підприємства отримали діти віком від 2 до 18 років, які були евакуйовані з мікрорайонів Харкова, що найбільш обстрілювали, та населених пунктів Харківської області – з Північної Салтівки, з вул. Бучми, із Золочева, Дергачів, Руської Лозової. Наразі вони разом із батьками тимчасово розміщені у дитячому будинку “Родина”, школі-інтернаті №14 та гуртожитках на Любові Малій у Новобаварському, Слобідському, Салтівському районах Харкова.
– Одна з матерів йшла пішки із Золочова дві доби, із дворічною дитиною на руках. Тепер вони отримують безкоштовне проживання з усіма побутовими послугами, безкоштовним харчуванням та розвагами. Кожна дитина шкільного віку прийнята до школи, навчається дистанційно та закінчить навчальний рік, – повідомила Олена Світлична, начальник управління освіти Адміністрації Новобаварського району.
– Ми дуже вдячні, що підприємство так тепло поставилося до наших дітей, – зазначила мати одного з дітей.
– Трудовий колектив підприємства, який сам працює у складних військових умовах, добре розуміє, як зараз важко дітям та їхнім батькам та в яких умовах вони перебували останні місяці. Окрім подарунків, ми хочемо побажати їм миру, щастя. І для нашого підприємства це буде теж найкращим подарунком – зазначив Павло Домашин, начальник відділу маркетингу та менеджменту КП «Комплекс з вивозу побутових відходів»
– Такі благодійні заходи на нашому підприємстві не мають разового характеру, а є системними та регулярними. Ми і в подальшому будемо в міру можливостей допомагати нашим громадянам, – повідомив Олексій Артикуленко, директор КП «Комплекс з вивозу побутових відходів».
Комунальне підприємство «Комплекс з вивозу побутових відходів» є спеціалізованим підприємством зі збирання та перевезення (вивезення) побутових відходів. У підприємства – найбільший досвід з вивезення побутових відходів у Харкові та Харківській області.

Контакти для ЗМІ:
Клочко Світлана Олексіївна, начальник юридичного відділу тел. 725-21-55,725-21-51
Мірошниченко Сергій Дмитрович, прес-секретар тел. 067-317-06-37