Директор КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» Олексій Артикуленко просить харків’ян почати оплачувати послуги з поводження побутових відходів

Дорогі харків’яни!

Сьогодні ми всі переживаємо важкі випробування, але кожен з нас є невід’ємною частиною міста Харків! З початку війни наше підприємство не припиняє своєї роботи навіть під обстрілом. Робота КП «КВПВ» дуже важлива оскільки головним завданням підприємства є забезпечення санітарного стану міста, тому працівники підприємства з першого дня війни сумлінно виконують свої обов’язки.
Щоденно 135-140 одиниць різноманітної спецтехніки підприємства виїжджає на вулиці Харкова для підтримання санітарних норм у місті та вивозить близько 6 тисяч кубів побутових відходів.
З понеділка підприємство почало вивозити побутові відходи з мікрорайонів Північної Салтівки, які раніше інтенсивно обстрілювалися.
Хочу зауважити, що з початку війни чотири машини підприємства потрапили під обстріл та були пошкоджені уламками. Лише дивом не постраждали наші працівники. Також пошкоджено 986 контейнерів.
Варто зазначити, що зараз фінансові ресурси нашого підприємства закінчуються, і для продовження стабільної роботи підприємства необхідне надходження оплати від наших споживачів. Прошу харків’ян почати оплачувати послуги з поводження з побутовими відходами з 1 червня.
Здійснити оплату наших послуг можна у будь-якому відділенні банку, а також дистанційно:
– через Приват24
-в мобільному додатку Monobank;
-через Ощад24/7.
-онлайн на сайті підприємства: https://musor.kharkov.ua/ карткою Visa та/або Mastercard будь-якого банку;
З повагою, Олексій Артикуленко.

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» спеціалізоване підприємство критичної інфраструктури Харкова з питань збирання, перевезення (вивезення) побутових відходів. Директор – Артикуленко Олексій Вікторович.

Контакти для ЗМІ:
Клочко Світлана Олексіївна, начальник юридичного відділу
тел. 725-21-55, 725-21-51
Мірошниченко Сергій Дмитрович, прес-секретар тел.067-317-06-37

Сайт https://musor.kharkov.ua/news/
facebook – “KVВO Kharkiv Комплекс з вивозу побутових відходів”
https://www.facebook.com/musor.kharkov
YouTube –  “KVВO Kharkiv”
https://www.youtube.com/channel/UCl7QojsuaE5DI_pKwsnvs-g/featured