Директор КП «КВПВ» Олексій Артикуленко розповів про роботу підприємства та соціальну допомогу його працівникам

Коментар директора КП “Комплекс з вивозу побутових відходів”  Олексій Артикуленко дав після прес-конференції на тему роботи комунальних підприємств під час війни та оплати наданих послуг.

Олексій Артикуленко: – Наше підприємство на сьогодні вичерпало свої фінансові можливості і для продовження стабільної роботи КП «КВПВ» прошу харків’ян почати оплачувати послуги з поводження з побутовими відходами з 1 червня. Харків’яни бачать, як ми працюємо з перших днів війни, навіть під обстрілами.

Це дуже потрібно для підприємства, бо є спецтехніка, яку необхідно забезпечувати паливно-мастильними матеріалами, є  порізані шини. Є проблеми з контейнерами, перекрученими і пошкодженими. Їх близько 900 штук. І нам потрібно якісно надавати нашу послугу. Нам потрібна ваша допомога, шановні харків’яни.

– Чи одержують допомогу від підприємства працівники, які працювали в таких складних умовах та яку саме?

Олексій Артикуленко: – На сьогоднішній день пошкоджено 4 автомобілі. Слава Богу, люди не постраждали, бо були у засобах захисту. Усім їм видано матеріальну допомогу, як і тим, чиє житло постраждало внаслідок “прильотів”. Також ми надаємо нашим працівникам допомогу у вигляді безкоштовного перевезення меблів та речей із житла, яке постраждало під час обстрілів. І планується на майбутнє також видавати кредити на придбання житла для працівників, котрі працюють певний час на підприємстві.

– Чи має підприємство заборгованість із заробітної плати? Чи не міняють працівники місце роботи на спокійніше?

Олексій Артикуленко: – Сьогодні у нас немає заборгованості із зарплати. Зарплата виплачується вчасно завдяки Ігореві Олександровичу Терехову, який нас завжди підтримує. Плинності кадрів немає, люди всі самовіддано виходять з перших днів війни. Пишаюся кожним і, користуючись нагодою, хочу подякувати їм за роботу.

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» спеціалізоване підприємство критичної інфраструктури Харкова з питань збирання, перевезення (вивезення) побутових відходів. Директор – Артикуленко Олексій Вікторович.

Контакти для ЗМІ:

Клочко Світлана Олексіївна, начальник юридичного відділу

тел. 725-21-55, 725-21-51

Мірошниченко Сергій Дмитрович, прес-секретар тел.067-317-06-37

Сайт https://musor.kharkov.ua/news/

facebook – “KVВO Kharkiv Комплекс з вивозу побутових відходів”

https://www.facebook.com/musor.kharkov

YouTube –  “KVВO Kharkiv”

https://www.youtube.com/channel/UCl7QojsuaE5DI_pKwsnvs-g/featured