КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» усуває стихійні звалища на прибудинковій території м. Харкова, які утворилися через недобросовісних приватних підрядників

8 червня таке звалище було ліквідовано на прибудинковій території багатоповерхового будинку по вул. Метробудівників, 9. Підрядник – ОК ГБК БУДГІДРОПРИВІД-2010 (керівник Якименко Сергій Володимирович) з початку війни припинив виконувати свої зобов’язання та вивозити побутові відходи за договором з мешканцями будинку.

“Гори сміття та купи харчових відходів. Повна антисанітарія і нестерпний сморід. Ніхто не вивозить побутові відходи. Будь ласка, допоможіть у вирішенні цього питання”, – звернулись до комунальників місцеві мешканці.

Після скарги мешканців цього будинку КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» власними коштами ліквідувало це сміттєзвалище та прибрало на прибудинковій території.

“Ми пояснюємо людям, що дійсно будемо вивозити побутові відходи і дотримуватись наших договірних відносин, і ми це доводимо своєю роботою. З 24 лютого, незважаючи на обстріли та нестачу палива, ми повністю виконуємо свої зобов’язання. Таких “гарячих точок”, де підрядники не вивозять побутові відходи, містом близько 50. На початок війни їх було набагато більше, але ми поступово їх ліквідуємо”, – зазначив директор КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» Олексій Артикуленко.

Також Олексій Артикуленко попередив власників приватних фірм про відповідальність перед міською владою та харків’янами за невиконання договірних зобов’язань, що ставить під загрозу екологічну ситуацію у місті.

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» спеціалізоване підприємство критичної інфраструктури Харкова з питань збирання, перевезення (вивезення) побутових відходів.

Директор – Артикуленко Олексій Вікторович.
Контакти для ЗМІ:
Клочко Світлана Олексіївна, начальник юридичного відділу
тел. 725-21-55, 725-21-51
Мірошниченко Сергій Дмитрович, прес-секретар тел.067-317-06-37

Сайт https://musor.kharkov.ua/news/
facebook – “KVВO Kharkiv Комплекс з вивозу побутових відходів”
https://www.facebook.com/musor.kharkov
YouTube – “KVВO Kharkiv”
https://www.youtube.com/channel/UCl7QojsuaE5DI_pKwsnvs-g/featured