За тиждень КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» вивезло понад 58,7 кубометрів побутових відходів усіх видів

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» продовжує забезпечувати  чистоту  і належний екологічний стан у м. Харкові. 
 З 2 по 8 червня було вивезено 49290 кубометрів твердих побутових відходів, 3393 кубометрів великогабаритних відходів самоскидами та навантажувачами і 6081 кубометрів великогабаритних відходів бункерами.
 “На сьогоднішній день КП «КВПВ» вивозить побутові відходи зі всіх районів міста, у тому числі і з тих територій, що обслуговувалися приватними підприємствами, які з початком війни перестали виконувати свої договірні зобов’язання. Я хочу нагадати таким компаніям про відповідальність перед міською владою та харків’янами за невиконання договірних зобов’язань, що ставить під загрозу екологічну ситуацію у місті” – зазначив директор КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» Олексій Артикуленко.
 Раніше повідомлялося, що 8 червня працівники підприємства ліквідували у дворі багатоповерхового будинку по вул. Метробудівників, 9 стихійне звалище, яке утворилося саме через такого недобросовісного підрядника – приватної фірми.
Фото – Василь Голосний та КП «Комплекс з вивозу побутових відходів».
 КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» спеціалізоване підприємство критичної інфраструктури Харкова з питань збирання, перевезення (вивезення) побутових відходів. Директор – Артикуленко Олексій Вікторович.
 
Контакти для ЗМІ:
Клочко Світлана Олексіївна, начальник юридичного відділу
тел. 725-21-55, 725-21-51
Мірошниченко Сергій Дмитрович, прес-секретар тел. (067) 317 – 06 – 37

Сайт https://musor.kharkov.ua/news/
facebook – “KVВO Kharkiv Комплекс з вивозу побутових відходів”
https://www.facebook.com/musor.kharkov
YouTube –  “KVВO Kharkiv”
https://www.youtube.com/channel/UCl7QojsuaE5DI_pKwsnvs-g/featured