#Обличчя_Харкова. Як працюють екіпажі спецтранспорту КП «Комплекс з вивозу побутових відходів»

Щоранку сотня екіпажів одиниць спецтранспорту КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» – сміттєвози, самоскиди та навантажувачі, виходять на маршрути, щоб підтримувати чистоту у нашому місті. З одним із таких екіпажів ми виїхали на по вул. Метробудівників на Північній Салтівці, в один із районів Харкова, який найбільше постраждав від обстрілів окупантів.

Старший екіпажу сміттєвозу – водій Ігор Опанчук. На підприємстві Ігор працює 4 роки, загальний водійський стаж понад 10 років. Після початку війни його сім’я не виїжджала з регіону – дружина залишається у Харкові, син – у Харківської області. А сам Ігор з початку війни не припиняв роботи на підприємстві.

“Війна застала на районі, коли ми працювали. Перша реакція на вибух – думав, що мій вантажник упустив контейнер. Пішов перевірити, а виявляється – вибухи”, – згадує Ігор.Два інші члени екіпажу – вантажники Олексій Федорченко та Іван Кернишев.

Олексій раніше працював вантажником у друкарні. Початок війни застав його вдома, на вулиці Дружби народів. В Олексія – дружина, двоє дітей, сім’ю не евакуював, бо “нікуди”. Робота йому подобається та гідно оплачувана, вважає Олексій.

Наймолодший у бригаді – Кернишев Іван, вантажник, 18 років, працює півроку. Каже, що бригада дружна та злагоджена.

“Я хочу, щоб закінчилася війна”, – побажав Іван.

Екіпаж просить містян ставитися з розумінням до комунальників, яким доводиться працювати у складних умовах. А підприємству бажає – і надалі так добре працювати та розвиватися.

Фото – Василь Голосний, КП «Комплекс з вивозу побутових відходів».

Раніше повідомлялося, що 8 червня працівники підприємства ліквідували на прибудинковій території багатоповерхового будинку по вул. Метробудівників, 9 стихійне звалище, яке утворилося через недобросовісного підрядника – приватної фірми.

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» спеціалізоване підприємство критичної інфраструктури Харкова з питань збирання, перевезення (вивезення) побутових відходів. Директор – Артикуленко Олексій Вікторович.

Контакти для ЗМІ:
Клочко Світлана Олексіївна, начальник юридичного відділу
тел. 725-21-55, 725-21-51
Мірошниченко Сергій Дмитрович, прес-секретар тел.067-317-06-37

Сайт https://musor.kharkov.ua/news/
facebook – “KVВO Kharkiv Комплекс з вивозу побутових відходів”
https://www.facebook.com/musor.kharkov
YouTube – “KVВO Kharkiv”
https://www.youtube.com/channel/UCl7QojsuaE5DI_pKwsnvs-g/featured