#Обличчя_Харкова. Ольга Забаштанова – начальник абонентської служби Комунального підприємства «Комплекс з вивозу побутових відходів».

Ольга Володимирівна, за освітою бухгалтер, працює на підприємстві 14-й рік, а в абонентській службі 6 років. За її словами, для такої роботи співробітникам потрібні, окрім математичного складу розуму та знання діловодства, комунікабельність, оскільки головне у цій роботі – турбота про інтереси громадян.
З моменту стабілізації ситуації в Харкові звернень абонентів стає все більше, але при цьому форма прийому змінилася – замість особистого візиту до абонентської служби громадяни переходять на дистанційне спілкування – телефон, пошта, Viber. Основні запити громадян стосуються питання нарахування та проведення перерахунку плати за послуги з поводження з побутовими відходами у зв’язку з тим, що споживач став внутрішньо переміщеною особою або виїхав за кордон, його житло постраждало внаслідок обстрілів або було зруйновано. Кожному абоненту працівники абонентської служби КП надають докладне роз’яснення, що робити у тому чи іншому випадку.
“ – Серед останніх складнощів – скасування оплати послуг підприємства через АТ “Мегабанк”. Що робити, куди платити, які реквізити… Все це пояснюємо, розповідаємо, як можна онлайн заплатити – через сайт підприємства, карткою Visa та/або Mastercard будь-якого банку, через Приват24, через мобільний додаток Monobank, через Ощад24/7. У нас багато для цього варіантів, і найзручніший абонент вибирає сам”, – повідомила Забаштанова.
Війну Ольга зустріла вдома, у мікрорайоні “Горизонт”, який зазнав інтенсивного обстрілу. Після того, як ракета потрапила до сусіднього будинку, вона, як і тисячі харків’ян, змушена була змінити місце проживання. Проте роботу на підприємстві на користь людей не припиняла і вірить, що життя в Україні та Харкові обов’язково налагодиться.
“– Я хочу побажати всім харків’янам перемоги, миру та матеріального благополуччя”, – зазначила Ольга.
КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» спеціалізоване підприємство критичної інфраструктури Харкова з питань збирання, перевезення (вивезення) побутових відходів. Директор – Артикуленко Олексій Вікторович.

Контакти для ЗМІ:
Клочко Світлана Олексіївна, начальник юридичного відділу
тел. 725-21-55, 725-21-51
Мірошниченко Сергій Дмитрович, прес-секретар тел.067-317-06-37

Сайт https://musor.kharkov.ua/news/
facebook – “KVВO Kharkiv Комплекс з вивозу побутових відходів”
https://www.facebook.com/musor.kharkov
YouTube –  “KVВO Kharkiv”
https://www.youtube.com/channel/UCl7QojsuaE5DI_pKwsnvs-g/featured