Шановні харків’яни!

Комунальне підприємство «Комплекс з вивозу побутових відходів» повідомляє: якщо Ви з родиною були вимушені виїхати з м. Харкова, для призупинення нарахувань за послуги з поводження з побутовими відходами та проведення перерахунку Вам необхідно надати підприємству заяву та копії документів, що підтверджують відсутність за місцем реєстрації, –

  • Для внутрішніх переселенців – це довідка про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи, яку видають при постановці на облік (можна самостійно сформувати в додатку «Дія»), або довідка з фактичного місця проживання, видана уповноваженим органом.
  • Для тих, хто знаходиться за межами України – це може бути документ, що підтверджує статус тимчасового захисту, статус біженця, довідка про тимчасову реєстрацію, довідка про перебування на консульському обліку, інформація з Держприкордонслужби про перетин кордону України за необхідний період.

Заяву та копії відповідних документів Ви можете вислати поштою за адресою: 61140, м. Харків, пров. Золотий, 4; чи електронною поштою: potrebitel@kvbo.kharkov.ua  або irc@kvbo.kharkov.ua -(відсканувавши заяву з усіма додатками до неї), або через додаток «Viber» на номер 0502491561.

Також хочемо звернути Вашу увагу, що максимальний строк майбутнього призупинення нарахувань становитиме один рік. Після закінчення цього строку споживачу необхідно надати документи, що підтверджують відсутність в період авансового призупинення нарахувань. В іншому випадку, за непідтверджений документально авансовий період, буде здійснено донарахування плати за послуги.