КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» просить харків’ян повідомляти про випадки викидання побутових відходів у неналежних для цього місцях

15 червня працівники КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» прибрали стихійне звалище побутових відходів в районі Журавлівка, на перехресті вул. Барнаульська та пров. Новоолександрівський.

“Прямо посеред дороги, поряд з приватними будинками розвели смітник, страшно неприємний запах. Куди не зверталися, зворотного зв’язку нуль. А люди все несуть і несуть, аби подалі від свого будинку. Приїжджають “буси” і скидають сміття”, – написали жителі цього мікрорайону.

– Таких звалищ побутових відходів утворюється багато й у різних районах  міста Харкова. Наше підприємство просить харків’ян не викидати побутові відходи у невстановлених для цього місцях, і повідомляти нам про такі випадки незаконного викидання побутових відходів, – прокоментував ситуацію заступник директора з експлуатації КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» Олександр Шепітько.

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» спеціалізоване підприємство критичної інфраструктури Харкова з питань збирання, перевезення (вивезення) побутових відходів. Директор – Артикуленко Олексій Вікторович.

 

Контакти для ЗМІ:

Клочко Світлана Олексіївна, начальник юридичного відділу

тел. 725-21-55, 725-21-51

Мірошниченко Сергій Дмитрович, прес-секретар тел.067-317-06-37

 

Сайт https://musor.kharkov.ua/news/

facebook – “KVВO Kharkiv Комплекс з вивозу побутових відходів”

https://www.facebook.com/musor.kharkov

YouTube –  “KVВO Kharkiv”

https://www.youtube.com/channel/UCl7QojsuaE5DI_pKwsnvs-g/featured