За тиждень КП «Комплекс з вивозу побутових відходів»  вивезло понад 58,3 тисяч кубометрів побутових відходів усіх видів

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» продовжує забезпечувати  чистоту  і належний екологічний стан у м. Харкові.
З 9 по 15 червня було вивезено 48900 кубометрів твердих побутових відходів, 3815 кубометрів великогабаритних відходів самоскидами та навантажувачами і 5634 кубометрів великогабаритних відходів бункерами.
– Я ще раз хочу звернутись до приватних фірм, які займаються вивозом побутових відходів. У Харкові багато несанкціонованих звалищ, які утворились через те, що приватні фірми-підрядники не виконують своїх зобов’язань. Ці звалища ми прибираємо, але, по-перше, хочу попередити такі несумлінні фірми про відповідальність. А по-друге запропонувати ОСББ, ЖК та ЖБК укласти договори про надання послуг з поводження з побутовими відходами з нашим комунальним підприємством, яке з перших днів війни продовжує сумлінно виконувати свої зобов’язання, – зазначив директор КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» Олексій Артикуленко.
Також Олексій Артикуленко нагадав абонентам-харків’янам, що оплата послуг КП більше не проводиться через АТ “Мегабанк”. Сплатити послуги підприємства можна через сайт підприємства, карткою Visa та/або Mastercard будь-якого банку, через Приват24, через мобільний додаток Monobank, через Ощад24/7 – тобто тим способом, який найбільш зручний користувачам послуг.
Раніше повідомлялося, що 15 червня працівники КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» прибрали стихійне звалище побутових відходів в районі Журавлівка, на перехресті вул. Барнаульська та пров. Новоолександрівський.
КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» спеціалізоване підприємство критичної інфраструктури Харкова з питань збирання, перевезення (вивезення) побутових відходів. Директор – Артикуленко Олексій Вікторович.

Контакти для ЗМІ:
Клочко Світлана Олексіївна, начальник юридичного відділу
тел. 725-21-55, 725-21-51
Мірошниченко Сергій Дмитрович, прес-секретар тел. (067) 317 – 06 – 37

Сайт https://musor.kharkov.ua/news/
facebook – “KVВO Kharkiv Комплекс з вивозу побутових відходів”
https://www.facebook.com/musor.kharkov
YouTube –  “KVВO Kharkiv”
https://www.youtube.com/channel/UCl7QojsuaE5DI_pKwsnvs-g/featured