Ігор Терехов привітав із закінченням школи перший випуск міста-героя Харкова

Харківський міський голова Ігор Терехов сьогодні, 18 червня, звернувся до випускників закладів середньої освіти міста Харкова.
У своєму відеозверненні Ігор Терехов зазначив, що одночасно з дорослішанням дітей Харків розвивався – ставав більш доглянутим, затишним та сучасним. Так, за ці роки змінилося на краще багато скверів і парків, у дворах встановили сучасні спортивні та дитячі майданчики, а в школах – нові стадіони. Поки діти переходили з класу в клас, у них з’явилися улюблені місця відпочинку: парк Горького, сад Шевченка, зоопарк, Саржин яр та багато інших.

«Цього року рідний Харків дивиться на вас пораненими фасадами будівель, але такий же чистий і доглянутий. У ньому так само щиро цінують освіту та інтелект, так само вірять у те, що ви – майбутнє України! І це майбутнє буде мирним! Ви – унікальний випуск, бо ви – перший випуск міста-героя Харкова!» – звернувся Ігор Терехов до випускників.

Також він зазначив, що поділяє смуток випускників від того, що цього дня вони перебувають далеко один від одного. Проте, за словами мера, жоден кордон не здатен подолати силу любові до рідного міста.

«Впевнений, ви зустрінетеся з однокласниками трохи згодом, після нашої перемоги, під мирним небом Харкова, на нашій найбільшій площі Європи. Миру – бути! Все буде Харків!» – наголосив Ігор Терехов.
Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.