КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» продовжує вивозити побутові відходи з районів Харкова, обстріляних окупантами

Незважаючи на поновлення обстрілів міста, працівники КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» продовжують сумлінно виконувати свою роботу. 21 червня було вивезено побутові відходи біля чергових будинків по вулиці Метробудівників та Наталії Ужвій.

– Ми розуміємо, як харків’янам потрібна наша допомога. Щодня на маршрути виходить близько 130-140 одиниць нашої техніки. Внаслідок обстрілу чотири машини було пошкоджено. При цьому ми прибираємо ті вулиці та ділянки міста, які інтенсивно обстрілювалися та території, обслуговування яких припинили приватні фірми. Серед таких об’єктів – вулиці Наталії Ужвій, Гвардійців Широнінців, Метробудівників, селище Жуковського, П’ятихатки, Вальтера. Ми працюємо по всьому місту, і наша робота не припиняється, – повідомив Олександр Шепітько, заступник директора з експлуатації КП «Комплекс з вивозу побутових відходів».

Зазначимо, що 21 червня роботи з вивезення побутових відходів у Харкові не зупинялися, незважаючи на обстріли міста серед дня.

Фото – Павло Велицький

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» спеціалізоване підприємство критичної інфраструктури Харкова з питань збирання, перевезення (вивезення) побутових відходів. Директор – Артикуленко Олексій Вікторович.

Контакти для ЗМІ:

Клочко Світлана Олексіївна, начальник юридичного відділу

тел. 725-21-55, 725-21-51

Мірошниченко Сергій Дмитрович, прес-секретар тел.067-317-06-37

 

Сайт https://musor.kharkov.ua/news/

facebook – “KVВO Kharkiv Комплекс з вивозу побутових відходів”

https://www.facebook.com/musor.kharkov

YouTube –  “KVВO Kharkiv”

https://www.youtube.com/channel/UCl7QojsuaE5DI_pKwsnvs-g/featured