#Обличчя Харкова. Трудові династії КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» – основа для успішної роботи підприємства

Людмила Золотько, інженер з охорони праці, голова профспілкової організації КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» разом зі своїм чоловіком Юрієм, автослюсарем, працює на підприємстві 38-й рік. Обидва вони ветерани праці і користуються заслуженою повагою всього трудового колективу підприємства.

Разом з ними на КП «КВПВ» 14 років працює один із їхніх синів – Владислав, майстер авторемонтних майстерень, та 10 років – сестра Людмили – Галина Прасол, діловод відділу кадрів.

  • Коли ми з чоловіком прийшли працювати на підприємство, як сім’я молодих спеціалістів у 1989 році отримали квартиру на Північній Салтівці у новому будинку. Тепер весь район та наша квартира постраждали від обстрілів, і ми вимушені жити в іншому місці, – розповідає Людмила Іванівна.

Незважаючи на особисті проблеми, Людмила Золотько продовжує сумлінно виконувати свої обов’язки та піклуватися про людей, зокрема шляхом відновлення профспілки.

  • З 2017 року профспілкова організація у нас не працювала, в ній залишилося лише 5 осіб. Наразі роботу нашої профспілки відновлено, і близько 100 працівників підприємства написали заяви на вступ до неї, – повідомила Золотько.

Першим серед планів роботи профспілки після її формалізації, спільно з адміністрацією підприємства – турбота про людей з інвалідністю, вітання ювілярів та працівників з професійними святами, надання матеріальної допомоги. Серед перспективних напрямків роботи – літнє оздоровлення для дітей працівників КП «Комплекс з вивозу побутових відходів», безвідсоткові кредити від підприємства для придбання квартир, ремонт та інші потреби.

У Людмили Іванівни три онуки. У вільний час вона займається городом та розводить квіти –троянди, ромашки, волошки. Її колеги розповіли, що профспілковий лідер охоче частує їх ягодами та фруктами. Також серед хобі – домашня випічка, яку любить уся її родина.

«Кращим прикладом стабільності і високої соціальної відповідальності будь-якого підприємства є збереження робочих династій. Кожна з них – гордість підприємства, його минуле, сьогодення і майбутнє. Представники трудових династій по праву вважаються найнадійнішими працівниками», – вважає директор КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» Олексій Артикуленко

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» спеціалізоване підприємство критичної інфраструктури Харкова з питань збирання, перевезення (вивезення) побутових відходів. Директор – Артикуленко Олексій Вікторович.

 

Контакти для ЗМІ:

Клочко Світлана Олексіївна, начальник юридичного відділу

тел. 725-21-55, 725-21-51

Мірошниченко Сергій Дмитрович, прес-секретар тел.067-317-06-37

 

Сайт https://musor.kharkov.ua/news/

facebook – “KVВO Kharkiv Комплекс з вивозу побутових відходів”

https://www.facebook.com/musor.kharkov

YouTube –  “KVВO Kharkiv”

https://www.youtube.com/channel/UCl7QojsuaE5DI_pKwsnvs-g/featured