Керівники структурних підрозділів КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» успішно пройшли навчання з охорони праці

Після проходження такого навчання та складання іспиту керівники зможуть відповідальніше стежити за дотриманням правил безпеки під час роботи їх працівниками. Слід також нагадати, що питання виробничої безпеки стали особливо актуальними під час війни.
– Перед проведенням іспиту ми провели навчання із загальних питань охорони праці. Таке навчання для керівного складу проводиться раз на три роки. І ось зараз вийшли на “фінішну пряму”, щоб провести іспит, – роз’яснив організатор навчання, директор Українського навчального центру “Експерт №1” Роман Полстянкін.
– За кожним керівником стоять люди. Тому і самі керівники, і їхні працівники під час праці повинні почуватися в безпеці і для цього дотримуватись загальних правил. Крім того, з першого дня війни нашим працівникамбули видані пам’ятки, як поводитися під час надзвичайних ситуацій. Кожен працівник підприємства повинен знати, де знаходиться найближче бомбосховище, що робити під час обстрілу, як реагувати на виявлення невідомого предмета, про що сьогодні ми теж нагадали, – пояснила Людмила Золотько, інженер з охорони праці КП «Комплекс з вивозу побутових відходів».
Зазначимо також, що за останні кілька років на підприємстві не було випадків виробничого травматизму, а за результатами навчання усі керівники КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» успішно склали іспит.
Фото — Василь Голосний
КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» спеціалізоване підприємство критичної інфраструктури Харкова з питань збирання, перевезення (вивезення) побутових відходів. Директор – Артикуленко Олексій Вікторович.

Контакти для ЗМІ:
Клочко Світлана Олексіївна, начальник юридичного відділу
тел. 725-21-55, 725-21-51
Мірошниченко Сергій Дмитрович, прес-секретар тел.067-317-06-37

Сайт https://musor.kharkov.ua/news/
facebook – “KVВO Kharkiv Комплекс з вивозу побутових відходів”
https://www.facebook.com/musor.kharkov
YouTube –  “KVВO Kharkiv”
https://www.youtube.com/channel/UCl7QojsuaE5DI_pKwsnvs-g/featured