КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» відновлює контейнери, пошкоджені обстрілами

Кількість контейнерів, пошкоджених внаслідок обстрілів в місті йде на сотні.

– Зокрема, у районі Салтівки пошкоджено близько 70% контейнерів. Деякі їх відновленню не підлягають – залишається майже одна оболонка. Розірвано, прострілено. Ми відновлюємо всі можливі контейнери, – повідомив Олег Євсюков, майстер майстерні з ремонту обладнання.

Ремонтують на підприємстві і зношені контейнери, щоб продовжити їх термін експлуатації. Зокрема, днями замінено два бункеровози.

– Старі бункеровози довелося тимчасово вилучити, щоб запобігти повній руйнації їхнього дна внаслідок природних причин – вологи. Зараз вони відремонтовані та встановлюються на свої місця, – Євген Гур’єв, т.в.о. начальника автоколони №1.

– Ми продовжуємо піклуватися про чистоту нашого міста та комфорт для харків’ян. На даний час підприємство очікує на надходження нових контейнерів. Після отримання ми одразу встановимо їх на вулицях Харкова, – повідомив Олексій Артикуленко, директор КП «Комплекс з вивозу побутових відходів».

 

Фото – Василь Голосний, КП «Комплекс з вивозу побутових відходів».

 

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» спеціалізоване підприємство критичної інфраструктури Харкова з питань збирання, перевезення (вивезення) побутових відходів. Директор – Артикуленко Олексій Вікторович.

 

Контакти для ЗМІ:

Клочко Світлана Олексіївна

начальник юридичного відділу тел. 725-21-55, 725-21-51

Мірошниченко Сергій Дмитрович, прес-секретар тел.067-317-06-37

 

Сайт https://musor.kharkov.ua/news/

facebook – “KVВO Kharkiv Комплекс з вивозу побутових відходів”

https://www.facebook.com/musor.kharkov

YouTube –  “KVВO Kharkiv”

https://www.youtube.com/channel/UCl7QojsuaE5DI_pKwsnvs-g/featured