До Дня Конституції КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» посилює соціальний захист працівників

Напередодні Дня Конституції у структурних підрозділах КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» пройшли збори трудового колективу, у ході якого були висловлені пропозиції та зауваження щодо покращення умов праці та розвитку підприємства.
За результатами цих зборів адміністрація КП «КВПВ» визначила основні напрямки діяльності щодо посилення захисту прав працівників.
– Протягом всього військового часу ми вчасно виплачували заробітну плату працівникам підприємства. Тепер, з урахуванням зростання цін, адміністрація підприємства шукає способи підвищення оплати праці, – зазначив Олексій Артикуленко, директор КП «Комплекс з вивозу побутових відходів».
Крім того, для покращення соціального забезпечення працівників КП «КВПВ» відроджено профспілкову організацію. Перспективний напрямок – за сприяння профспілки адміністрація планує, зокрема, організувати безкоштовний відпочинок для дітей наших працівників, а це близько 200 дітей віком до 14 років.
Враховано пропозиції щодо ремонту спецавтотранспорту та облаштування робочих місць працівників та покращення умов праці. Ці питання вирішуватимуться поступово.
– Також ми зараз опрацьовуємо можливість надання безвідсоткових кредитів працівникам КП «КВПВ», які працюють на підприємстві більше року. Кредити можуть бути видані для купівлі квартири чи авто, ремонт, інші потреби, – повідомив Артикуленко.
Директор підприємства повідомив, що ці напрямки є пріоритетними, але ними захист прав трудового колективу не обмежується. Інші види соціальної підтримки буде збережено, зокрема, безкоштовне надання автотранспорту для перевезення речей.
– Я прошу вас повідомляти мені про ваші потреби та передавати нові пропозиції для покращення роботи підприємства. Користуючись нагодою, хочу привітати усіх нас з Днем Конституції, і ще раз всім подякувати за сумлінну працю на благо Харкова, – звернувся до працівників КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» Олексій Артикуленко.
КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» спеціалізоване підприємство критичної інфраструктури Харкова з питань збирання, перевезення (вивезення) побутових відходів. Директор – Артикуленко Олексій Вікторович.

Контакти для ЗМІ:
Клочко Світлана Олексіївна
начальник юридичного відділу тел. 725-21-55, 725-21-51
Мірошниченко Сергій Дмитрович, прес-секретар тел.067-317-06-37

Сайт https://musor.kharkov.ua/news/
facebook – “KVВO Kharkiv Комплекс з вивозу побутових відходів”
https://www.facebook.com/musor.kharkov
YouTube – “KVВO Kharkiv”
https://www.youtube.com/channel/UCl7QojsuaE5DI_pKwsnvs-g/featured