#Обличчя Харкова. Анастасія Гула – начальник відділу логістики та диспетчеризації КП «Комплекс з вивозу побутових відходів»

Відділ логістики – важливий структурний підрозділ КП «Комплекс з вивозу побутових відходів», який забезпечує безпосередню роботу підприємства – розробляє електронний маршрутний лист для оптимізації процесів перевезення побутових відходів, займається щоденним плануванням завдань для водіїв спецавтотранспорту згідно до маршрутного листа по районах міста та конкретних дільницях, контролює виконання встановлених завдань.
Анастасія Гула працює на підприємстві шість років та обіймає посаду керівника відділу логістики та диспетчеризазії, а починала свою діяльність у цьому ж відділі з посади диспетчера, з прийому заявок. У відділі працює 14 осіб. Свою роботу та колектив вона дуже цінує.
– У нас чудовий колектив, усі професійно та ефективно працюють. Щодня – спілкування з новими людьми, водіями, вирішення складних та важливих завдань, – розповідає Анастасія.
Анастасія мешкає у Слобідському районі Харкова, який потерпає від обстрілів, як і інші райони міста.
– Кілька разів був “приліт” недалеко від будинку, кілька разів ночувала в метро, ​​а так нічого, вже звикли, – іронізує Гула.
Хобі Анастасії – домашня випічка та собаки, яких у неї дві, кокер-спаніель та йоркширський тер’єр. Себе вона називає “затятим собачником”.
– Найбільше бажання – щоб усі харків’яни повернулися до своїх будинків, щоб небо було мирним. Сподіваюся, що найближчим часом війна закінчиться, і ми всі заживемо прекрасним життям, – побажала працівниця КП «Комплекс з вивозу побутових відходів».
КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» – спеціалізоване підприємство критичної інфраструктури Харкова з питань збирання, перевезення (вивезення) побутових відходів. Директор – Артикуленко Олексій Вікторович.
Контакти для ЗМІ:
Клочко Світлана Олексіївна
начальник юридичного відділу тел. 725-21-55, 725-21-51
Мірошниченко Сергій Дмитрович, прес-секретар тел.067-317-06-37

Сайт https://musor.kharkov.ua/news/
facebook – “KVВO Kharkiv Комплекс з вивозу побутових відходів”
https://www.facebook.com/musor.kharkov
YouTube –  “KVВO Kharkiv”
https://www.youtube.com/channel/UCl7QojsuaE5DI_pKwsnvs-g/featured