Працівники КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» на маршрутах перевіряють, чи не встановлені під контейнерами “розтяжки”

Щоночі і вдень по Харкову запускають ракети, проте КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» продовжує дбати про чистоту Харкова. Роботи з вивезення побутових відходів з віддалених районів міста, які стали доступними для комунального підприємства, не зупиняються.

– Останнім часом інтенсивність обстрілів Харкова зросла, але наші працівники, як і раніше, виконують свої обов’язки і виїжджають у небезпечні райони міста для вивезення побутових відходів. Особливу увагу наші бригади (у складі водія та двох вантажників) звертають на самі контейнери. Під ними ворожі ДРГ можуть встановлювати “розтяжки” та мінувати їх. Тому безпека роботи у військових умовах стала ще більш актуальною, – повідомив Олексій Артикуленко, директор КП «Комплекс з вивозу побутових відходів».

Раніше повідомлялося, що водіїв та вантажників КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» навчили, як правильно діяти у разі виявлення невідомих чи вибухонебезпечних предметів.

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» спеціалізоване підприємство критичної інфраструктури Харкова з питань збирання, перевезення (вивезення) побутових відходів. Директор – Артикуленко Олексій Вікторович.

 

Контакти для ЗМІ:

Клочко Світлана Олексіївна

начальник юридичного відділу тел. 725-21-55, 725-21-51

Мірошниченко Сергій Дмитрович, прес-секретар тел.067-317-06-37

 

Сайт https://musor.kharkov.ua/news/

facebook – “KVВO Kharkiv Комплекс з вивозу побутових відходів”

https://www.facebook.com/musor.kharkov

YouTube –  “KVВO Kharkiv”

https://www.youtube.com/channel/UCl7QojsuaE5DI_pKwsnvs-g/featured