Водіїв та вантажників КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» навчили, як правильно діяти у разі виявлення невідомих чи вибухонебезпечних предметів

В даний час спецтехніка КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» виїжджає для прибирання та вивезення побутових відходів з віддалених районів Харкова, які зазнали і зазнають інтенсивного обстрілу. Небезпека знаходження під час роботи вибухонебезпечних предметів – мін, що не розірвалися, снарядів – дуже велика, тому для виїзних бригад – водіїв і вантажників – на підприємстві провели спеціальне заняття.
Таке корисне заняття щодо правил поводження з вибухонебезпечними предметами з живими прикладами провів працівникам підприємства Валерій Ніколенко, старший інспектор департаменту взаємодії з правоохоронними органами та цивільного захисту Харківської міськради.
– Як військова людина, яка прослужила багато років у ракетних військах стратегічного призначення, я знаю, що таке вибухові речовини та пристрої, їх типи, детонатори, як з ними поводитися і найголовніше як убезпечити людей, зберегти їх життя, – зазначив Ніколенко.

За словами фахівця, Харків весь цей час інтенсивно обстрілюється, а околиці міста мінувались, і вибухові речовини та предмети, які не здетонували – снаряди, міни різних типів, зокрема міни-пастки та розтяжки, можуть знаходитися будь-де.

Під час виконання своїх обов’язків працівники КП «КВПВ» можуть знайти вибухонебезпечний предмет у самих баках для збору побутових відходів або на території, що прилягає до них, на дорогах. Головне, що необхідно робити у разі виявлення невідомого підозрілого предмета – не чіпати його і особливо не намагатися розібрати. У таких випадках потрібно одразу викликати на місце події фахівців – поліцейських та рятувальників.

– Особисто для мене важливим було повідомлення про можливість встановлення розвідувально-диверсійними групами мін на розтяжках під контейнерами. Думаю, що тепер наші бригади на виїзді звертатимуть на це особливу увагу. Вважаю проведення таких занять та лекцій дуже корисним та актуальними оскільки головне для нас – зберегти життя працівників, які щодня сумлінно виконують свої обов’язки та роблять наше місто чистим, – зазначив Олексій Артикуленко, директор «Комплекс з вивозу побутових відходів», з ініціативи якого було організовано таку зустріч.

 

Заняття пройшло 29 червня для всіх водіїв та вантажників підприємства.

 

Фото – Василь Голосний, ДСНС України в Харківській області

 

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» спеціалізоване підприємство критичної інфраструктури Харкова з питань збирання, перевезення (вивезення) побутових відходів. Директор – Артикуленко Олексій Вікторович.

 

Контакти для ЗМІ:

Клочко Світлана Олексіївна

начальник юридичного відділу тел. 725-21-55, 725-21-51

Мірошниченко Сергій Дмитрович, прес-секретар тел.067-317-06-37

 

Сайт https://musor.kharkov.ua/news/

facebook – “KVВO Kharkiv Комплекс з вивозу побутових відходів”

https://www.facebook.com/musor.kharkov

YouTube –  “KVВO Kharkiv”

https://www.youtube.com/channel/UCl7QojsuaE5DI_pKwsnvs-g/featured