Різноманітна спецтехніка КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» виїжджає на міські маршрути

Щодня на міські маршрути виїжджає близько 140 одиниць різноманітної спецтехніки КП «КВПВ».

 

– З початку війни підприємство вивезло 423 тисячі кубометрів твердих побутових відходів і 123 тисячі кубометрів велико-габаритного сміття. Це близько 400 тисяч контейнерів та понад 6800 самоскидів, – повідомив Артем Семикопенко, заступник директора «Комплекс з вивозу побутових відходів».

За словами А. Семикопенка, працівники підприємства, як і раніше, приводять до ладу райони міста, які найбільше постраждали від дій окупантів – Північну Салтівку, ХТЗ, Павлове поле, Олексіївку, селище Жуковського, П’ятихатки. При цьому екіпажі сміттєвозів та іншої спеціальної техніки КП «КВПВ» особливу увагу приділяють перевірці на наявність у побутових відходах небезпечних чи невідомих предметів. Працівники чітко знають, як діяти у разі їх виявлення.

Зазначимо, перед початком навантаження побутових відходів обов’язковою стала перевірка самих контейнерів та території навколо них на наявність “розтяжок”.

Загалом, за даними КП «Комплекс з вивозу побутових відходів», з початку військових дій внаслідок обстрілу було пошкоджено на Салтівці близько 300 євроконтейнерів для збору побутових відходів, а загалом по всьому місту близько 1100. Ці контейнери стали непридатними для подальшого використання та замінені.

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» спеціалізоване підприємство критичної інфраструктури Харкова з питань збирання, перевезення (вивезення) побутових відходів. Директор – Артикуленко Олексій Вікторович.

 

Контакти для ЗМІ:

Клочко Світлана Олексіївна, начальник юридичного відділу

тел. 725-21-55, 725-21-51

Мірошниченко Сергій Дмитрович, прес-секретар тел.067-317-06-37

 

Сайт https://musor.kharkov.ua/news/

facebook – “KVВO Kharkiv Комплекс з вивозу побутових відходів”

https://www.facebook.com/musor.kharkov

YouTube –  “KVВO Kharkiv”

https://www.youtube.com/channel/UCl7QojsuaE5DI_pKwsnvs-g/featured