Працівники КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» навіть у складній життєвій ситуації не втрачають оптимізму

Валерій Бутирін, електрогазозварювальник, 14 років працює на КП «Комплекс з вивозу побутових відходів». Будинок, розташований у смт. Кулиничі, де Валерій проживав разом із своєю дружиною Людмилою, яка також працює на підприємстві, був зруйнований у березні внаслідок обстрілів окупантів. Після цього сім’я змушена тимчасово мешкати у цеху КП «КВПВ».
– Середню частину будинку було зруйновано внаслідок влучення снаряда, по будинку пішли тріщини. Наша квартира ціла, але стіни потріскані і зараз жити в ній небезпечно. Проведено обстеження технічного стану будинку, його обіцяють поновити, але коли – невідомо. Якийсь час ми поживемо у зварювальному цеху, але незабаром переїдемо до квартири в іншому районі, яку нам нададуть знайомі, – не втрачає оптимізму Валерій Миколайович.
У цеху сім’я ночує на тапчанах, матраци та подушки до яких принесли їхні колеги. Але, незважаючи на побутові негаразди, Валерій та Людмила не припиняють роботу.
– Робота мені подобається, бо вона не нудна, цікава. На відміну від заводу, у нас не монотонна праця, завжди рух – кожне зварювання вимагає особливого підходу, – розповів Валерій Миколайович.
За словами досвідченого працівника, зараз серед складних зварювальних операцій знаходиться, зокрема, заварювання контейнерів після влучення у них уламків від снарядів та ракет.
Обстановку на підприємстві В. Бутирін характеризує як хорошу, а сам він користується заслуженою повагою трудового колективу.
У сім’ї спільне хобі – риболовля. Рибалити Валерій та Людмила люблять і, судячи з фотографій, добре вміють. На жаль, цього року можливості для риболовлі на Харківщині через війну обмежені, але після війни подружжя поверне втрачене і наловить ще багато щук та лящів.
Їх син Андрій зараз служить в армії ЗСУ, а син Єгор – наближається до призовного віку.
– Ми хочемо побажати всім українцям, чиї діти зараз в армії ЗСУ, повернутися живими та повернутися з Перемогою! – побажала Людмила.
КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» спеціалізоване підприємство критичної інфраструктури Харкова з питань збирання, перевезення (вивезення) побутових відходів. Директор – Артикуленко Олексій Вікторович.

Контакти для ЗМІ:
Клочко Світлана Олексіївна
начальник юридичного відділу тел. 725-21-55, 725-21-51
Мірошниченко Сергій Дмитрович, прес-секретар тел.067-317-06-37

Сайт https://musor.kharkov.ua/news/
facebook – “KVВO Kharkiv Комплекс з вивозу побутових відходів”
https://www.facebook.com/musor.kharkov
YouTube –  “KVВO Kharkiv”
https://www.youtube.com/channel/UCl7QojsuaE5DI_pKwsnvs-g/featured