Продовольча безпека. Працівниця КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» розповіла, як вона готується до зими

Зростання цін в умовах війни змушує харків’ян завчасно подбати про життя взимку та зробити запаси продовольства. Про те, як вона готується до зими, розповіла Марина Михайлова, начальник відділу управління кадрами та справами КП «Комплекс з вивозу побутових відходів».
До війни Марина Анатоліївна жила у багатоповерхівці у мікрорайоні “Горизонт”. Але після того, як будинок було пошкоджено внаслідок обстрілу, змушена була переїхати на дачу в Харківському районі.
– Раніше я ніколи не займалася городництвом, але цього року посадила помідори, огірки, зелень, гарбузи, інші овочі. Все росте, і зараз настав час збирати врожай, – сміється М. Михайлова.
Також на дачі є невеликий садочок, у якому ростуть вишня, яблуня, абрикос, слива.
За словами новоспеченої “фермерки”, продукти, вирощені на своєму городі, вона планує не консервувати, а сушити та складати у морозилку. І радить так робити й іншим харків’янам.
– Це більш зручний та вигідний спосіб, який не потребує таких витрат часу, як консервування. Наприклад, я перетираю моркву та буряк, складаю в пакетики і кладу в холодильник. І в мене одразу готовий овочевий набір, – ділиться працівниця КП «КВПВ».
Серед улюблених рецептур М. Михайлової – полуниця у власному соку, приготована дуже простим та ефективним способом.
– Потрібно просто засипати полуницю цукром, не передавлюючи ягоди, і покласти в морозилку. Тоді ягоди збережуть свій вигляд та свіжість і можуть бути красиво додані для прикрашання торта, – пояснила харків’янка.
А серед захоплень Марини Михайлової – собаківництво та все що з ним пов’язане. Вона виховує 29 собак, які дуже люблять гарбузи, вирощені на городі.
– Гарбуз недооцінений людьми. Адже він добре зберігається і може бути використаний при приготуванні різноманітних страв, – зазначила працівниця КП «КВПВ».
Марина Михайлова радить харків’янам добре підготуватися до зими, оскільки ціни на продукти харчування падати точно не будуть. Крім овочів та фруктів – додавати у запаси не стільки консерви, скільки крупи, макарони.
– Мирного неба усім нам, благополуччя у наших будинках, якнайшвидшого повернення до Харкова тих, хто був змушений виїхати. І тим, у кого діти в армії ЗСУ — дочекатися з перемогою їхнього повернення цілими та неушкодженими, – побажала Марина Анатоліївна.
КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» спеціалізоване підприємство критичної інфраструктури Харкова з питань збирання, перевезення (вивезення) побутових відходів. Директор – Артикуленко Олексій Вікторович.

Контакти для ЗМІ:
Клочко Світлана Олексіївна
начальник юридичного відділу тел. 725-21-55, 725-21-51
Мірошниченко Сергій Дмитрович, прес-секретар тел.067-317-06-37

Сайт https://musor.kharkov.ua/news/
facebook – “KVВO Kharkiv Комплекс з вивозу побутових відходів”
https://www.facebook.com/musor.kharkov
YouTube – “KVВO Kharkiv”
https://www.youtube.com/channel/UCl7QojsuaE5DI_pKwsnvs-g/featured