За тиждень КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» вивезло понад 58,2 тисяч кубометрів побутових відходів всіх видів

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» продовжує забезпечувати  чистоту  і належний екологічний стан у м. Харкові.

З 30 червня по 6 липня було вивезено 48220 кубометрів твердих побутових відходів, 3801 кубометрів великогабаритних відходів самоскидами та навантажувачами і 6273 кубометрів великогабаритних відходів бункерами.

– 6 липня ми отримали 517 одиниць (наборів) гуманітарної допомоги від Харківського міського голови Ігоря Терехова. Ця допомога зараз розподіляється серед працівників нашого підприємства, які продовжують працювати у період воєнного часу, і дуже їм допоможе, – зазначив директор КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» Олексій Артикуленко.

Раніше повідомлялося що, за даними КП «Комплекс з вивозу побутових відходів», з початку військових дій внаслідок обстрілу було пошкоджено на Салтівці близько 300 євроконтейнерів для збору побутових відходів, а загалом по всьому місту близько 1100. Ці контейнери стали непридатними для подальшого використання та замінені.

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» спеціалізоване підприємство критичної інфраструктури Харкова з питань збирання, перевезення (вивезення) побутових відходів. Директор – Артикуленко Олексій Вікторович.

Контакти для ЗМІ:

Клочко Світлана Олексіївна, начальник юридичного відділу

тел. 725-21-55, 725-21-51

Мірошниченко Сергій Дмитрович, прес-секретар тел.067-317-06-37

 

Сайт https://musor.kharkov.ua/news/

facebook – “KVВO Kharkiv Комплекс з вивозу побутових відходів”

https://www.facebook.com/musor.kharkov

YouTube –  “KVВO Kharkiv”

https://www.youtube.com/channel/UCl7QojsuaE5DI_pKwsnvs-g/featured