КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» продовжує вивозити побутові відходи з віддалених районів Харкова, які постраждали від обстрілу окупантів.

Так, лише з однієї вулиці на Північній Салтівці – з вулиці Метробудівників, працівники КП «КВПВ» щодня вивозять побутові відходи із 38 контейнерів загальним обсягом понад 42 куб. м. За місяць це становить понад 1200 куб. м.
Хоча на цій та інших вулицях мікрорайону залишилося мало мешканців – часто по 1-3 особі на всю багатоповерхівку, кількість побутових відходів не зменшується. Мешканці зруйнованих будинків час від часу повертаються у свої квартири, щоб забрати вцілілі речі та викидають нові побутові відходи та побутовий мотлох у контейнери та біля них.
Самі ж контейнери для збору побутових відходів доводиться постійно ремонтувати, як і спецтехніку.
“Точна сума збитків, завдана підприємству в результаті російської агресії, поки не підраховувалася, бо воєнні дії ще тривають. Від обстрілів постраждало п’ять автомобілів та понад тисячу контейнерів для збору побутових відходів. І після розбору завалів будинків під ними знаходять і наші контейнери. Ці контейнери непридатні для подальшого використання. Гроші на заміну контейнерів виділялися з бюджету міста, і наш мер Ігор Олександрович Терехов завжди опікується нашим заходом і допомагає нам виконувати наші зобов’язання”, – повідомив Олексій Артикуленко, директор КП «Комплекс з вивозу побутових відходів».
Директор КП «КВПВ» також зазначив: “Бюджетні кошти не безмежні, і я хочу ще раз нагадати харків’янам про необхідність оплачувати послуги підприємства, починаючи з 1 червня. Це дуже важливо для роботи нашого підприємства, бо якщо ми хоча б один раз не вивеземо побутові відходи, городяни це одразу відчують на собі.
Також нагадаю, що у випадку, якщо харків’яни виїхали з міста або їхнє житло постраждало внаслідок обстрілів, вони можуть надіслати нам заяви у зручній формі, і ми зробимо перерахунок. Вже понад 3000 таких заяв надійшло на адресу підприємства”.
КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» спеціалізоване підприємство критичної інфраструктури Харкова з питань збирання, перевезення (вивезення) побутових відходів. Директор – Артикуленко Олексій Вікторович.
Контакти для ЗМІ:
Клочко Світлана Олексіївна, начальник юридичного відділу
тел. 725-21-55, 725-21-51
Мірошниченко Сергій Дмитрович, прес-секретар тел.067-317-06-37

Сайт https://musor.kharkov.ua/news/
facebook – “KVВO Kharkiv Комплекс з вивозу побутових відходів”
https://www.facebook.com/musor.kharkov
YouTube –  “KVВO Kharkiv”
https://www.youtube.com/channel/UCl7QojsuaE5DI_pKwsnvs-g/featured