#Обличчя Харкова. Євген Боровець — заступник начальника відділу КП «Комплекс з вивозу побутових відходів»

Євген Боровець працює на підприємстві понад 5 років та займає посаду заступника начальника відділу управління кадрами та справами. Від роботи Євгена Миколайовича залежить підбір висококваліфікованих кадрів для роботи на КП «КВПВ».
– Робота з людьми мені подобається, це дуже цікаво. Специфіка роботи кадрової служби на комунальному підприємстві різко відрізняється від роботи на приватному підприємстві оскільки підприємство підвідомче міськраді та потребує більшої відповідальності і оптимізації рішень, – зазначив Є. Боровець.
Усі працівники підприємства затребувані, і від кожного залежить ефективність роботи КП «КВПВ». Але “титульні” професії підприємства – водії та вантажники. І до них висуваються підвищені вимоги. Для водіїв насамперед – наявність кваліфікації, досвіду роботи, тому що переміщати великогабаритну спецтехніку вулицями та дворами справа непроста. Для вантажників – вміння, бажання та фізичні можливості робити таку важку роботу.
Також дуже важливими є фахівці, які обслуговують спецавтотехніку. Серед кадрових потреб підприємства довоєнного часу – слюсар із ремонту автотранспортних засобів, автоелектрик, спеціальний електрогазозварник. Потрібні спеціалісти, які вміють працювати з новим, сучасним автомобільним обладнанням, у якому використовується не лише електротехніка, а й електроніка.
– У нас немає плинності кадрів. Конфліктних ситуацій із персоналом ніколи не буває. Колектив підприємства згуртований, всі працівники відверті між собою. Насамперед людину треба вислухати, і потім допомогти їй чим можна, – вважає кадровик.
Хобі Євгена Миколайовича – радіотехніка.
– Я радіоаматор. Люблю після роботи встановлювати радіозв’язок через аматорські супутники. Перебуваю у команді Харківського радіоаматорського клубу, позивний UR6LSC. Користуючись нагодою, хочу передати харків’янам «73», що на нашій радіомовці означає “найкращі побажання”, – повідомив провідний фахівець КП «Комплекс з вивозу побутових відходів».
На час військового стану заборонено користуватися таким видом зв’язку, але Євген Боровець, як і всі харків’яни, вірить, що найближчим часом бойові дії закінчяться нашою перемогою, після чого він знову зможе зайнятися своїм улюбленим захопленням.

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» спеціалізоване підприємство критичної інфраструктури Харкова з питань збирання, перевезення (вивезення) побутових відходів. Директор підприємства – Артикуленко Олексій Вікторович.

Контакти для ЗМІ:
Клочко Світлана Олексіївна, начальник юридичного відділу
тел. 725-21-55, 725-21-51
Мірошниченко Сергій Дмитрович, прес-секретар тел. (067) 317 – 06 – 37

Сайт https://musor.kharkov.ua/news/
facebook – “KVВO Kharkiv Комплекс з вивозу побутових відходів”
https://www.facebook.com/musor.kharkov
YouTube – “KVВO Kharkiv”
https://www.youtube.com/channel/UCl7QojsuaE5DI_pKwsnvs-g/featured