За тиждень КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» вивезло понад 47 тисяч кубометрів побутових відходів всіх видів

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» продовжує забезпечувати чистоту і належний екологічний стан у м. Харкові.
З 15 по 20 липня було вивезено 39740 кубометрів твердих побутових відходів, 2561 кубометрів великогабаритних відходів самоскидами та навантажувачами і 4703 кубометрів великогабаритних відходів бункерами.
КП «КВПВ» продовжує вивозити побутові відходи з віддалених районів Харкова, які постраждали від обстрілу окупантів. Лише з однієї вулиці на Північній Салтівці – з вулиці Метробудівників, працівники КП «КВПВ» щодня вивозять побутові відходи із 38 контейнерів загальним обсягом понад 42 куб. м. За місяць це становить понад 1200 куб. м.
– Я хочу ще раз нагадати харків’янам про необхідність оплачувати послуги підприємства, починаючи з 1 червня. Це дуже важливо для роботи нашого підприємства, бо якщо ми хоча б один день не вивеземо побутові відходи, городяни це одразу відчують на собі, – зазначив директор КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» Олексій Артикуленко.
КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» спеціалізоване підприємство критичної інфраструктури Харкова з питань збирання, перевезення (вивезення) побутових відходів. Директор підприємства – Артикуленко Олексій Вікторович.

Контакти для ЗМІ:
Клочко Світлана Олексіївна, начальник юридичного відділу
тел. 725-21-55, 725-21-51
Мірошниченко Сергій Дмитрович, прес-секретар тел. (067) 317 – 06 – 37

Сайт https://musor.kharkov.ua/news/
facebook – “KVВO Kharkiv Комплекс з вивозу побутових відходів”
https://www.facebook.com/musor.kharkov
YouTube – “KVВO Kharkiv”
https://www.youtube.com/channel/UCl7QojsuaE5DI_pKwsnvs-g/featured