Працівники КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» нагороджені відзнаками Міністерства оборони України

За самовіддану працю та вагомий особистий внесок у збереження суверенітету та незалежності України працівники КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» нагороджені відзнаками Міністерства оборони України. Нагороджені директор КП «КВПВ» Олексій Артикуленко, водій 3 автоколони Віктор Сиденко та водій 1 автоколони Юрій Чемшит.
В. Сиденко працює на підприємстві з 2016 року, а Ю. Чемшит – з 2004. До цього обидва багато років працювали в автотранспортних підприємствах, що спеціалізуються на вивезенні побутових відходів. І хоча зараз знаходяться у різних автоколонах, на об’єкти водій самоскида та водій телескопічного навантажувача часто виїжджають в одній вантажній ланці. За час війни вони разом неодноразово перебували в районах обстрілів та інших складних ситуаціях, але виконання роботи не припиняли.
Олексій Артикуленко очолив підприємство з перших днів військових дій та зміг налагодити його безупинну роботу у найскладніші період.
– Я оцінюю цю нагороду як відзнаку заслуг всього нашого колективу, тому що ми разом сумлінно працюємо на благо харків’ян. Завдяки нашому меру Ігорю Олександровичу Терехову всі питання пов’язані з роботою підприємства, які виникали в цей складний період – необхідність ремонту спецтехніки, запчастин, палива – були вирішені. Наразі ми плануємо розвиток підприємства, зокрема, облаштування нових ремонтних цехів, – повідомив Олексій Вікторович.
Користуючись нагодою, директор КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» побажав усім харків’янам та українцям найшвидшого закінчення війни та Перемоги. А також нагадав про необхідність сплачувати за послуги з поводження з побутовими відходами та інші комунальні послуги.
– Своєчасна оплата харків’янами нашої послуги – це теж вклад у нашу спільну Перемогу, але на нашому комунальному фронті. Це дуже важлива робота, яку працівники підприємства виконують кожен день, і дуже приємно, коли харків’яни цінують її та оплачують, – зазначив Олексій Артикуленко.
КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» спеціалізоване підприємство критичної інфраструктури Харкова з питань збирання, перевезення (вивезення) побутових відходів. Директор підприємства – Артикуленко Олексій Вікторович.

Контакти для ЗМІ:
Клочко Світлана Олексіївна, начальник юридичного відділу тел. 725-21-55, 725-21-51
Мірошниченко Сергій Дмитрович, прес-секретар тел. (067) 317 – 06 – 37

Сайт https://musor.kharkov.ua/news/
facebook – “KVВO Kharkiv Комплекс з вивозу побутових відходів”
https://www.facebook.com/musor.kharkov
YouTube – “KVВO Kharkiv”
https://www.youtube.com/channel/UCl7QojsuaE5DI_pKwsnvs-g/featured