КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» здійснює нововведення на користь харків’ян

Для мешканців приватного сектору на «червоних лініях» в одному із районів Харкова – Салтівському, встановлено контейнери для збирання побутових відходів.
На теперішній час власники приватних будинків у Харкові виносять побутові відходи в пакетах, які складають перед своїми будинками, а працівники КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» двічі на тиждень збирають їх та вивозять.
Але у спеку, навіть за короткий час, сміття в пакетах має неприємний запах. Крім того, бродячі тварини, кішки, собаки розривають ці пакети, тим самим розводячи «антисанітарію».
Нові контейнери для збирання побутових відходів, надані для приватного сектору встановлені на спеціальних бетонованих майданчиках, віддалених від приватних будинків, забезпечують більш надійну безпеку пакетів з побутовими відходами, чистоту та більш зручний спосіб збирання та вивезення побутових відходів.
– На сьогодні, в тестовому режимі, такі контейнери були встановлені на вулиці Академіка Павлова. Якщо тестове використання контейнерів для збирання побутових відходів матиме позитивний результат, і харків’яни його підтримають, контейнери встановлюватимуться на «червоних лініях» та в інших районах Харкова, де є приватні сектори, – пояснив Євген Гулий, заступник начальника автоколони №1.
– Збирання побутових відходів в контейнери, а не в пакети біля будинків, більш цивілізований та економний спосіб, вигідний, насамперед, самим громадянам. В інтересах харків’ян наше підприємство готове і надалі вводити нові форми роботи, максимально зручні для споживачів та нашого підприємства, – зазначив Олексій Артикуленко, директор КП «Комплекс з вивозу побутових відходів».

Фото – Василь Голосний
КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» спеціалізоване підприємство критичної інфраструктури Харкова з питань збирання, перевезення (вивезення) побутових відходів. Директор підприємства – Артикуленко Олексій Вікторович.

Контакти для ЗМІ:
Клочко Світлана Олексіївна, начальник юридичного відділу
тел. 725-21-55, 725-21-51
Мірошниченко Сергій Дмитрович, прес-секретар тел.067-317-06-37

Сайт https://musor.kharkov.ua/news/
facebook – “KVВO Kharkiv Комплекс з вивозу побутових відходів”
https://www.facebook.com/musor.kharkov
YouTube – “KVВO Kharkiv”
https://www.youtube.com/channel/UCl7QojsuaE5DI_pKwsnvs-g/featured