Працівники КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» нагороджені до Дня Української державності

У мерії Харкова відбулося нагородження працівників комунальних підприємств відзнаками Міністерства оборони України за самовіддану працю та вагомий особистий внесок у збереження суверенітету та незалежності України та сприяння нашій армії. Нагороди працівникам комунальних підприємств у День Української державності вручив Харківський міський голова Ігор Терехов.
Серед нагороджених – директор КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» Олексій Артикуленко, водій 3 автоколони Віктор Сіденко та водій 1 автоколони Юрій Чемшит.
– Я оцінюю цю нагороду як відзнаку заслуг всього нашого колективу, тому що ми разом сумлінно працюємо на благо харків’ян. Завдяки нашому меру Ігорю Олександровичу Терехову всі питання пов’язані з роботою підприємства, які виникали в цей складний період були вирішені. Користуючись нагодою бажаю усім харків’янам та українцям найшвидшого закінчення війни та Перемоги, – відзначив Алексей Артикуленко
«Хотілося б нагородити всіх, хто, починаючи з перших днів війни, не злякався і під кулями вивозив сміття, розвозив гуманітарну допомогу; хто відновлював газопроводи, водоводи та системи теплопостачання; хто координував це все. Без кожного з вас забезпечити життєдіяльність міста було б неможливо. Величезні слова подяки за вашу працю, подвиг, героїзм. Сьогодні ми нагороджуємо най-най, але впевнений, що попереду буде ще більше нагород, тому що Харків – це місто-герой», – зазначив Ігор Терехов.
КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» спеціалізоване підприємство критичної інфраструктури Харкова з питань збирання, перевезення (вивезення) побутових відходів. Директор підприємства – Артикуленко Олексій Вікторович.

Контакти для ЗМІ:
Клочко Світлана Олексіївна, начальник юридичного відділу тел. 725-21-55, 725-21-51
Мірошниченко Сергій Дмитрович, прес-секретар тел. (067) 317 – 06 – 37

Сайт https://musor.kharkov.ua/news/

facebook – “KVВO Kharkiv Комплекс з вивозу побутових відходів”
https://www.facebook.com/musor.kharkov

YouTube – “KVВO Kharkiv”
https://www.youtube.com/channel/UCl7QojsuaE5DI_pKwsnvs-g/featured