За тиждень КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» вивезло понад 55,7 тисяч кубометрів побутових відходів всіх видів

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» продовжує забезпечувати чистоту і належний екологічний стан у м. Харкові.
З 21 по 27 липня було вивезено 46800 кубометрів твердих побутових відходів, 3549 кубометрів великогабаритних відходів самоскидами та навантажувачами і 5455 кубометрів великогабаритних відходів бункерами.
КП «КВПВ» продовжує вивозити побутові відходи з віддалених районів Харкова, які постраждали від обстрілу окупантів. Так, продовжуються роботи зі збирання та вивезення побутових відходів з території мікрорайону П’ятихатки. Побутові відходи з цього віддаленого мікрорайону Харкова вивозяться системно, з усіх дворів по вулицях Академіка Вальтера, Академіка Курчатова, Академіка Синельникова та інших.
– Якщо раніше люди скаржилися на роботу сміттєвозів вранці, то зараз щодня ми чуємо, як жителі міста дякують. Харків’яни виходять до наших працівників, і навіть допомагають щось переставити, посунути. Люди бачать, як ми працюємо і цінують нашу працю. Тому я хочу ще раз нагадати харків’янам про необхідність сплачувати за послуги з поводження з побутовими відходами, починаючи з 1 червня, – зазначив директор КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» Олексій Артикуленко.
Раніше повідомлялося, що для мешканців приватного сектору на «червоних лініях» в одному із районів Харкова – Салтівському, встановлено контейнери для збирання побутових відходів.
КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» спеціалізоване підприємство критичної інфраструктури Харкова з питань збирання, перевезення (вивезення) побутових відходів. Директор підприємства – Артикуленко Олексій Вікторович.

Контакти для ЗМІ:
Клочко Світлана Олексіївна, начальник юридичного відділу
тел. 725-21-55, 725-21-51
Мірошниченко Сергій Дмитрович, прес-секретар тел. (067) 317 – 06 – 37

Сайт https://musor.kharkov.ua/news/
facebook – “KVВO Kharkiv Комплекс з вивозу побутових відходів”
https://www.facebook.com/musor.kharkov
YouTube – “KVВO Kharkiv”
https://www.youtube.com/channel/UCl7QojsuaE5DI_pKwsnvs-g/featured