КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» прибирає великогабаритні відходи з Північної Салтівки

Для таких робіт по вулиці Бучми та інших вулицях мікрорайону Північна Салтівка, який інтенсивно обстрілювався окупантами, використовується спеціальна техніка – самоскиди та навантажувачі. Зазначимо, що навіть зараз цей район час від часу зазнає обстрілів.
Тому при виконанні робіт працівники КП «КВПВ» дотримуються суворих заходів безпеки – оглядають місце роботи, не чіпають невідомі предмети, не торкаються завалів, поки їх не оглянуть рятувальники, намагаються без необхідності не виїжджати “на зеленку”.
– Крім великогабаритних відходів на Північній Салтівці додаються і побутові відходи. Хоча багато мешканців виїхали із мікрорайону, але періодично вони повертаються, прибирають квартири та викидають зіпсовані продукти з холодильників. Тому обсяги побутових відходів зараз збільшились у рази. І я хочу нагадати харків’янам про необхідність сплачувати за послуги нашого підприємства, – повідомив директор КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» Олексій Артикуленко.
Фото – Ганна Черненко
Раніше повідомлялося, що виїзні репортажі про роботу КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» зробили 24 канал та ТСН (канал 1+1) – “Їх обстрілюють, а вони продовжують висаджувати квіти та прибирати сміття”, “Вони на своєму фронті захищають Харків”.
Також нагадаємо, що працівники КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» нагороджені до Дня Української державності.
КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» спеціалізоване підприємство критичної інфраструктури Харкова з питань збирання, перевезення (вивезення) побутових відходів. Директор – Артикуленко Олексій Вікторович.

Контакти для ЗМІ:
Клочко Світлана Олексіївна, начальник юридичного відділу
тел. 725-21-55, 725-21-51
Мірошниченко Сергій Дмитрович, прес-секретар тел.067-317-06-37

Сайт https://musor.kharkov.ua/news/
facebook – “KVВO Kharkiv Комплекс з вивозу побутових відходів”
https://www.facebook.com/musor.kharkov
YouTube – “KVВO Kharkiv”
https://www.youtube.com/channel/UCl7QojsuaE5DI_pKwsnvs-g/featured