#Обличчя Харкова. Екіпаж сміттєвоза КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» прибирає мікрорайони “Сонячний” та “Горизонт”

З початку війни мікрорайони «Сонячний» та «Горизонт», що знаходяться на південному заході Харкова, інтенсивно обстрілювали окупанти, а на підступах до цих районів точилися запеклі бої.
Як тільки стало можливо, до зазначених мікрорайонів виїхали працівники КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» для вивезення побутових відходів – спочатку частково, не на усіх вулицях, а потім повністю.
Саме на цей маршрут – вулиця Героїв Харкова, бульвар Грицевця, вулиця Велика Кільцева та інші, КП «КВПВ» виділило найпотужніший свій сміттєвоз Ford Cargo – тривісний, вантажопідйомністю 12,6 тон. З використанням лише такої техніки можливо було виконати необхідні роботи у вказаних мікрорайонах. Тільки із мікрорайону «Сонячний» у липні було вивезено 1588 кубометрів побутових відходів.
Екіпаж сміттєвоза – водій Олексій Репринцев, вантажник Владислав Помеляйко і вантажник Костянтин Лінок, часто працювали в цих мікрорайонах у той час, коли поряд з ними розривалися снаряди. О. Репринцев і В. Помеляйко дуже добре запам’ятали один випадок, коли їх сміттєвоз зупинився на перехресті вул. Миру та вул. Мохначанської, а ракета пролетіла над їх головою і потрапила в будинок, розташований попереду.
Своєю роботою екіпаж задоволений, виконує її сумлінно і міняти не збирається. Олексій Репринцев працює на підприємстві понад 10 років, Владислав Помеляйко – 2 роки, Костянтин Лінок – півтора місяці.
Жителі мікрорайонів «Сонячний» та «Горизонт» гідно оцінюють роботу працівників цього екіпажу та КП «КВПВ» в цілому.
– Бомблять-бомблять, а вони продовжують працювати. Навіть був випадок, коли їх не пускали військові, казали – їдьте, бо потрапите під обстріл, а вони швидко-швидко – все одно виконали роботу до кінця, – згадує Інна, мешканка будинку по вул. Героїв Харкова.
За словами ще однієї з місцевих мешканок Ганни, вони особливо вдячні підприємству за встановлення бункера для збирання великогабаритних відходів на вул. Героїв Харкова. Такий бункер дозволив жителям мікрорайону самостійно розчистити свої будинки та прибудинкову територію від уламків скла, вибитих рам та зламаних дерев.
Мирного неба над головою, щастя, впевненості в завтрашньому дні – спільне побажання, яке працівники екіпажу спецтранспорту підприємства передали всім харків’янам.
КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» спеціалізоване підприємство критичної інфраструктури Харкова з питань збирання, перевезення (вивезення) побутових відходів. Директор підприємства – Артикуленко Олексій Вікторович.

Контакти для ЗМІ:
Клочко Світлана Олексіївна, начальник юридичного відділу тел. 725-21-55, 725-21-51
Мірошниченко Сергій Дмитрович, прес-секретар тел.067-317-06-37

Сайт https://musor.kharkov.ua/news/
facebook – “KVВO Kharkiv Комплекс з вивозу побутових відходів”
https://www.facebook.com/musor.kharkov
YouTube – “KVВO Kharkiv”
https://www.youtube.com/channel/UCl7QojsuaE5DI_pKwsnvs-g/featured