За тиждень КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» вивезло понад 52,9 тисяч кубометрів побутових відходів всіх видів

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» продовжує забезпечувати чистоту і належний екологічний стан у м. Харкові.
З 28 липня по 3 серпня було вивезено 43930 кубометрів твердих побутових відходів, 3534 кубометрів великогабаритних відходів самоскидами та навантажувачами і 5448 кубометрів великогабаритних відходів бункерами.
Результати нашої роботи харків’яни бачать у себе у дворах – побутові відходи вивозять, двори стали чистішими, стихійні звалища ліквідуються. Зараз у Харкові небезпечно – прильоти, але жоден вантажник, водій не відмовився виходити на роботу, і всі наші маршрути обслуговуються. Я прошу харків’ян своєчасно сплачувати за послуги з поводження з побутовими відходами, – зазначив директор КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» Олексій Артикуленко.
Раніше повідомлялося, що КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» вивозить великогабаритні відходи з Північної Салтівки. Для таких робіт по вулиці Бучми та інших вулицях мікрорайону, який інтенсивно обстрілювається окупантами, використовується спеціальна техніка – самоскиди та навантажувачі.
КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» спеціалізоване підприємство критичної інфраструктури Харкова з питань збирання, перевезення (вивезення) побутових відходів. Директор підприємства – Артикуленко Олексій Вікторович.

Контакти для ЗМІ:
Клочко Світлана Олексіївна, начальник юридичного відділу
тел. 725-21-55, 725-21-51
Мірошниченко Сергій Дмитрович, прес-секретар тел. (067) 317 – 06 – 37

Сайт https://musor.kharkov.ua/news/
facebook – “KVВO Kharkiv Комплекс з вивозу побутових відходів”
https://www.facebook.com/musor.kharkov
YouTube – “KVВO Kharkiv”
https://www.youtube.com/channel/UCl7QojsuaE5DI_pKwsnvs-g/featured