#Обличчя Харкова. Олександр Сапронов – механік автоколони №3 КП «Комплекс з вивозу побутових відходів»

Олександр Сапронов працює на підприємстві понад 12 років, а до цього 29 років – на Харківському коксовому заводі. І без автомобільної справи він себе не уявляє.
– У КП «КВПВ» мені подобається колектив – спокійне дружнє ставлення один до одного, взаємодопомога, взаєморозуміння, простота спілкування та професіоналізм. Подобається те, що саму роботу, яку ми виконуємо, харків’яни позитивно оцінили, бо без нас не було б такої чистоти у Харкові. Ми намагаємося цю “марку” тримати, незважаючи на війну. Є складнощі та труднощі, але ми їх долаємо, – вважає О. Сапронов.
Війна застала Олександра Сапронова у Новобаварському районі шумом літаків і вибухів, що пролітали над його приватним будинком. Забезпечивши відносну безпеку своєї сім’ї він поїхав працювати. Серед моментів війни, який йому запам’ятався, працівник КП «КВПВ» згадує гасіння пожежі на тимчасовому полігоні побутових відходів у районі аеропорту, який спалахнув внаслідок обстрілів. Пожежу на полігоні гасили всі разом, з рятувальниками, транспортниками та місцевими підприємствами, які мали необхідну спецтехніку.
– Автоколона №3 обслуговує усі райони міста, бо, здебільшого, у нас техніка для негабаритних побутових відходів – самоскиди, навантажувачі. Усього 31 одиниця техніки, – пояснив Олександр Сапронов.
Захоплення Олександра Вікторовича – полювання на хижаків. Він чекає закінчення війни, щоб знов вийти на полювання.
– Я бажаю харків’янам, щоб скоріше настав мир. Щоб люди якнайшвидше повернулися до своїх родин, на роботу, щоб якнайменше людей постраждало, і щоб усі могли зайнятися своїми захопленнями, – побажав працівник КП «Комплекс з вивозу побутових відходів».
КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» спеціалізоване підприємство критичної інфраструктури Харкова з питань збирання, перевезення (вивезення) побутових відходів. Директор підприємства – Артикуленко Олексій Вікторович.
Контакти для ЗМІ:
Клочко Світлана Олексіївна, начальник юридичного відділу тел. 725-21-55, 725-21-51
Мірошниченко Сергій Дмитрович, прес-секретар тел. (067) 317 – 06 – 37

Сайт https://musor.kharkov.ua/news/
facebook – “KVВO Kharkiv Комплекс з вивозу побутових відходів”
https://www.facebook.com/musor.kharkov
YouTube – “KVВO Kharkiv”
https://www.youtube.com/channel/UCl7QojsuaE5DI_pKwsnvs-g/featured