КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» наводить лад в мікрорайоні “Горизонт”

Мікрорайони “Горизонт” та “Сонячний” — мікрорайони, розташовані на околиці міста Харкова, у напрямку м. Чугуїв. Перші місяці російської агресії житлові багатоповерхівки, офісні та торгові будівлі, об’єкти соціальної сфери районів інтенсивно обстрілювалися окупантами.
Від початку війни, працівники КП «Комплекс з вивозу побутових відходів», могли прибирати ці мікрорайони лише частково, а з 16 березня стало можливим здійснювати вивезення побутових відходів з вказаних мікрорайонів міста в повному обсязі. Зокрема, на території мікрорайону “Горизонт” встановлено 168 контейнери для збирання побутових відходів, щоденне вивезення яких становить близько 150-160 кубометрів. Лише у липні із цього мікрорайону, куди сьогодні почали повертатися жителі, працівники підприємства вивезли 4,6 тис. кубометрів побутових відходів.
Місцеві жителі оцінюють роботу працівників КП «КВПВ» дуже позитивно. В перші дні, виходячи вранці з підвалів-укриттів багатоповерхівок, бачили сміттєвози, просто дивувалися мужності водіїв та вантажників КП «КВПВ». Також непоодинокими були випадки, коли з початком сигналу тривоги військові просили працівників зупинити роботу і пройти в укриття. Але якщо розриви снарядів були далеко, екіпажі сміттєвозів завершували свою роботу і тільки потім виїжджали далі, у безпечне місце.
– Незважаючи на той факт, що останніми тижнями збільшилась частота обстрілів міста Харкова, ми продовжуємо сумлінно виконувати свою роботу у всіх районах міста. Просимо харків’ян, які щодня бачать результат цієї роботи, оплачувати послуги з поводження з побутовими відходами, – наголосив Олексій Артикуленко, директор КП «Комплекс з вивозу побутових відходів».

Фото – Василь Голосний.

Раніше повідомлялося, що з мікрорайону «Сонячний» у липні було вивезено 1588 кубометрів побутових відходів.

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» спеціалізоване підприємство критичної інфраструктури Харкова з питань збирання, перевезення (вивезення) побутових відходів. Директор підприємства – Артикуленко Олексій Вікторович.

Контакти для ЗМІ:
Клочко Світлана Олексіївна, начальник юридичного відділу тел. 725-21-55, 725-21-51
Мірошниченко Сергій Дмитрович, прес-секретар тел.067-317-06-37
 
Сайт https://musor.kharkov.ua/news/
facebook – “KVВO Kharkiv Комплекс з вивозу побутових відходів”
https://www.facebook.com/musor.kharkov
YouTube –  “KVВO Kharkiv”
https://www.youtube.com/channel/UCl7QojsuaE5DI_pKwsnvs-g/featured