“Ми йдемо назустріч харків’янам”. Відділ маркетингу та договірних відносин КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» удосконалює методи роботи зі споживачами

Незважаючи на постійні обстріли Харкова, працівники КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» продовжують наводити чистоту та порядок у Харкові. Але на комунальному фронті працюють не лише водії та вантажники, яких ми бачимо на наших вулицях. Відділ маркетингу та договірних відносин підприємства – один із найважливіших відділів, який багато в чому забезпечує фінансування надання послуг з поводження з побутовими відходами.
– У відділі 14 осіб, спеціалістів високого рівня. Ми постійно працюємо в напрямку як підвищення рівня кваліфікації наших працівників, так і покращення якості обслуговування наших споживачів, – повідомив начальник відділу Павло Домашин.
Споживачі підприємства – замовники – ОСББ, ЖБК, підприємства, бюджетні організації, громадяни, які потребують вивезення твердих побутових та негабаритних відходів.
– Станом на сьогодні відділом маркетингу та договірних відносин укладено близько 11 тисяч договорів зі споживачами різної форми власності про надання послуг з поводження з побутовими відходами. З них 803 з ЖК, ЖБК та ОСББ, обслуговуємо понад 1000 бюджетних організацій, серед яких дитячі садочки, школи, лікарні та інше. Завдяки чіткому виконанню нами своїх зобов’язань кількість споживачів постійно збільшується, – зауважила Анастасія Ворона, заступник начальника відділу.
Серед нових форм роботи відділу – виїзди за адресами знаходження споживачів.
– Якщо раніше споживачі приїжджали до нас на підприємство для укладання договорів та вирішення питань, то зараз, від початку війни, для врегулювання договірних відносин, ми самостійно виїжджаємо за адресами знаходження наших замовників, – роз’яснив фахівець відділу Андрій Найденов.
КП “КВПВ” не є монополістом в сфері поводження з відходами, але з початком війни приватні підприємства, які також спеціалізуються в даній сфері, припинили виконувати свої зобов’язання.
– через припинення виконання своїх зобов’язань приватними підприємствами які спеціалізуються в сфері поводження з відходами в ряді районів міста стали утворюватися стихійні звалища. Ми реагуємо на кожну скаргу харків’ян, і власним коштом вивозимо побутові відходи, які накопичувалися через бездіяльність недобросовісних підрядників. Однак нескінченно так продовжуватися не може, тому пропонуємо ОСББ, ЖБК, підприємствам, бюджетним організаціям переукладати договори про надання послуг з поводження з побутовими відходами з нашим підприємством. Ми йдемо назустріч харків’янам, – зазначив директор КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» Олексій Артикуленко.

Фото – Михайло Кучнєв.

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» спеціалізоване підприємство критичної інфраструктури Харкова з питань збирання, перевезення (вивезення) побутових відходів. Директор підприємства – Артикуленко Олексій Вікторович.

Контакти для ЗМІ:
Клочко Світлана Олексіївна, начальник юридичного відділу
тел. 725-21-55, 725-21-51
Мірошниченко Сергій Дмитрович, прес-секретар тел.067-317-06-37
 
Сайт https://musor.kharkov.ua/news/
facebook – “KVВO Kharkiv Комплекс з вивозу побутових відходів”
https://www.facebook.com/musor.kharkov
YouTube –  “KVВO Kharkiv”
https://www.youtube.com/channel/UCl7QojsuaE5DI_pKwsnvs-g/featured