За тиждень КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» вивезло понад 50,3 тисяч кубометрів побутових відходів всіх видів

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» продовжує забезпечувати  чистоту  і належний екологічний стан у м. Харкові.
З 4 по 10 серпня було вивезено 42140 кубометрів твердих побутових відходів, 2911 кубометрів великогабаритних відходів самоскидами та навантажувачами і 5286 кубометрів великогабаритних відходів бункерами.
– Ситуація в Харкові складна, обстріли міста тривають, не має жодного безпечного району міста. Але працівники нашого підприємства, як і раніше, щоранку виїжджають на маршрути, щоб підтримувати місто в чистоті. Я прошу харків’ян надати нам допомогу шляхом здійснення оплат за послуги з поводження з побутовими відходами, – зазначив директор КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» Олексій Артикуленко.
Раніше повідомлялося, що КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» наводить лад в мікрорайоні “Горизонт”. Лише у липні із цього мікрорайону, куди сьогодні почали повертатися жителі, працівники підприємства вивезли 4,6 тис. кубометрів побутових відходів.
КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» спеціалізоване підприємство критичної інфраструктури Харкова з питань збирання, перевезення (вивезення) побутових відходів. Директор підприємства – Артикуленко Олексій Вікторович.

Контакти для ЗМІ:
Клочко Світлана Олексіївна, начальник юридичного відділу
тел. 725-21-55, 725-21-51
Мірошниченко Сергій Дмитрович, прес-секретар тел. (067) 317 – 06 – 37
 
Сайт https://musor.kharkov.ua/news/
facebook – “KVВO Kharkiv Комплекс з вивозу побутових відходів”
https://www.facebook.com/musor.kharkov
YouTube –  “KVВO Kharkiv”
https://www.youtube.com/channel/UCl7QojsuaE5DI_pKwsnvs-g/featured