#Обличчя Харкова. Максим Пельтек – монтувальник шин КП «Комплекс з вивозу побутових відходів»

На відміну від більшості працівників КП «Комплекс з вивозу побутових відходів», Максим працює на підприємстві відносно нещодавно – 2,5 роки. За цей час встиг себе зарекомендувати як відповідальний і досвідчений працівник. Максиму подобається колектив, в якому він працює, оскільки завжди може розраховувати на підтримку та допомогу. В свою чергу він користується повагою серед товаришів.
Війна застала Максима вдома, його дружину на роботі, а маленького, на той час однорічного сина у бабусі у селищі під Харковом. Вранці 24 лютого, як і всі харків’яни, він прокинувся від звуків вибухів.
– Я спочатку думав – салют, хтось день народження святкує, а потім зрозумів, що почалися воєнні дії. На горизонті яскраві спалахи, вибухи, і перша думка про дитину, дружину та роботу, – згадує Максим.
Спочатку М. Пельтек поїхав на роботу, дізнався про ситуацію, після чого зайнявся питанням безпеки своєї сім’ї, яка евакуювалася на Львівщину. Вирішивши особисті питання, знову повернувся до роботи. Сім’я Максима через 2 місяці повернулася назад до Харкова, до дому. Нині вони знову разом.
– Я сам не намагався евакуюватися. По-перше, дуже люблю своє місто, і не уявляю життя в іншому місці, по-друге — це робота, – зазначив Максим.
Робота Максиму подобається, він почувається потрібним та корисним для людей. Його мета – поступово освоїти “важку” автотехніку, отримати права та стати далекобійником. Захоплення – раніше Максим професійно займався футболом. Зараз він продовжує займатись цим видом спорту, але вже на аматорському рівні.
Як і всі працівники КП «Комплекс з вивозу побутових відходів», М. Пельтек бажає якнайшвидшого закінчення війни, Перемоги, всього найкращого для мешканців нашого міста та України.
– Здоров’я, терпіння всім! Бахає, страшно, але треба розуміти, що війна обов’язково закінчиться. Закінчиться перемогою України. Ми всі любимо своє місто, і без Харкова себе не уявляємо, – вважає Максим.
Раніше повідомлялося, що за тиждень КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» вивезло понад 50,3 тисяч кубометрів побутових відходів всіх видів.

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» спеціалізоване підприємство критичної інфраструктури Харкова з питань збирання, перевезення (вивезення) побутових відходів. Директор підприємства- Артикуленко Олексій Вікторович.

Контакти для ЗМІ:
Клочко Світлана Олексіївна, начальник юридичного відділу
тел. 725-21-55, 725-21-51
Мірошниченко Сергій Дмитрович, прес-секретар тел.067-317-06-37
 
Сайт https://musor.kharkov.ua/news/
facebook – “KVВO Kharkiv Комплекс з вивозу побутових відходів”
https://www.facebook.com/musor.kharkov
YouTube –  “KVВO Kharkiv”
https://www.youtube.com/channel/UCl7QojsuaE5DI_pKwsnvs-g/featured