КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» повідомляє про крадіжку майна підприємства

Комунальним підприємством «Комплекс з вивозу побутових відходів», в тестовому режимі, на «червоних лініях» Салтівського району, для забезпечення зручності мешканців приватного сектору міста, були встановлені контейнери для збирання побутових відходів.

Такі контейнери були встановлені на спеціально обладнаних бетонних майданчиках, віддалених від приватних будинків, для забезпечення чистоти та більш надійного захисту пакетів з побутовими відходами від вуличних тварин.

Однак, такі добрі наміри підприємства, не всі гідно оцінили, оскільки, у ніч з11 на 12 серпня, невідомі особи викрали 2 контейнери для збирання побутових відходів, встановлені на вулиці Академіка Павлова.

Підприємством було подано заяву до поліції про вчинення даного злочину та пошук злочинців.

– Це перша крадіжка наших контейнерів за весь період воєнного часу. Ми віримо, що працівники поліції знайдуть злочинців, – повідомив Євген Гулий, заступник начальника автоколони №1.

– У той час, як усі працівники підприємства з перших днів війни не припиняли піклуватися про чистоту нашого міста, виїжджали на маршрути під обстрілами і прибирали та вивозили побутові відходи, знайшлися особи, які пішли на таку крадіжку. Я розцінюю це як спробу дестабілізувати ситуацію в місті та роботу нашого підприємства в цілому, – вважає директор підприємства Олексій Артикуленко.

Нагадаємо, що. метою встановлення контейнерів у приватних секторах міста є полегшення для мешканців збирання побутових відходів та покращити санітарно-екологічну ситуацію в мікрорайонах. Усього по вулиці Академіка Павлова було встановлено 10 таких контейнерів, по вулиці Польовій та провулку Золотому – близько 60.

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» спеціалізоване підприємство критичної інфраструктури Харкова з питань збирання, перевезення (вивезення) побутових відходів. Директор підприємства- Артикуленко Олексій Вікторович.

 

Контакти для ЗМІ:

Клочко Світлана Олексіївна, начальник юридичного відділу

тел. 725-21-55, 725-21-51

Мірошниченко Сергій Дмитрович, прес-секретар тел.067-317-06-37

 

Сайт https://musor.kharkov.ua/news/

facebook – “KVВO Kharkiv Комплекс з вивозу побутових відходів”

https://www.facebook.com/musor.kharkov

YouTube –  “KVВO Kharkiv”

https://www.youtube.com/channel/UCl7QojsuaE5DI_pKwsnvs-g/featured