Олександр Шепітько – заступник директора з експлуатації КП «Комплекс з вивозу побутових відходів»

Олександр Шепітько працює на підприємстві з 2008 року. Олександр знає специфіку роботи на всіх етапах, оскільки почав працювати на КП «КВПВ» з посади водія, потім механіка з ремонту автотранспорту, далі – заступник автоколони №1, і лише після цього був призначений заступником директора.

Олександр користується заслуженою повагою колег по роботі. Свою роботу любить і не збирається її змінювати. Ставить високі вимоги як до себе, так і до інших працівників підприємства.

– Працівники КП «КВПВ», а особливо водії, вантажники, механіки, мають бути відповідальними, виконавчими та  комунікабельними. У нас на підприємстві відмінний, надійний колектив, і це підтвердилось з початком війни, – згадує Олександр Анатолійович.

24 лютого працівники КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» зустріли без паніки. Спочатку евакуювали сім’ї або забезпечили їм безпеку, а потім повернулися до роботи.

– Мене війна застала у с. Покотилівка, де я живу разом з родиною. Прокинувся від вибухів. Розуміючи небезпеку все одно вирішив їхати на роботу. Всі з Харкова виїжджали, а я навпаки — до Харкова. Дивлячись на величезні пробки на виїзді з міста, запитував себе “Чи туди я їду, куди треба?” Але, як потім виявилося, їхав у правильному напрямку, – сміється О. Шепітько.

Хобі Олександра збігається з його роботою – він любить ремонтувати автомобільну техніку та керувати автомобілем. І так сталося, що основний напрямок своєї професійної діяльності він обрав ще у дитинстві, один раз на все життя. Перший раз за кермо автомобіля сів у 13 років, під наглядом батька. У 16 років — вже вільно водив автомобіль, а у 18 років отримав посвідчення водія.

– Головна моя мрія сьогодні збігається з бажаннями всіх харків’ян – щоб швидше скінчилася ця війна і щоб Україна перемогла. Миру нам усім, улюбленої роботи, щасливого життя, добробуту у родині та благополуччя! – побажав Олександр Анатолійович.

 

Фото — Василь Голосний.

 

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» спеціалізоване підприємство критичної інфраструктури Харкова з питань збирання, перевезення (вивезення) побутових відходів. Директор підприємства- Артикуленко Олексій Вікторович.

 

Контакти для ЗМІ:

Клочко Світлана Олексіївна, начальник юридичного відділу

тел. 725-21-55, 725-21-51

Мірошниченко Сергій Дмитрович, прес-секретар тел.067-317-06-37

 

Сайт https://musor.kharkov.ua/news/

facebook – “KVВO Kharkiv Комплекс з вивозу побутових відходів”

https://www.facebook.com/musor.kharkov

YouTube –  “KVВO Kharkiv”

https://www.youtube.com/channel/UCl7QojsuaE5DI_pKwsnvs-g/featured