За тиждень КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» вивезло понад 51,2 тисяч кубометрів побутових відходів всіх видів

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» продовжує забезпечувати чистоту і належний екологічний стан у м. Харкові.
З 11 по 17 серпня було вивезено 42735 кубометрів твердих побутових відходів, 3119 кубометрів великогабаритних відходів самоскидами та навантажувачами і 5364 кубометрів великогабаритних відходів бункерами.
– Цього тижня, вперше з початку війни, у нашого підприємства вкрали майно – два контейнери для збирання побутових відходів. В порядку пілотного проекту, на благо городян, ці контейнери були встановлені на “червоних лініях” у приватному секторі на вулиці Академіка Павлова. Впевнений, що працівники поліції знайдуть злочинців. Дуже прошу харків’ян ставитися з розумінням та повагою до нашої праці. І хочу сказати велике дякую тим харків’янам, які знаходять можливість, у такий непростий час для нашого міста, нашої країни, сплачувати послугу підприємства, – наголосив директор КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» Олексій Артикуленко.
Нагадаємо, що метою встановлення контейнерів у приватних секторах міста є полегшення для мешканців збирання побутових відходів та покращення санітарно-екологічної ситуації в мікрорайонах. Усього по вулиці Академіка Павлова було встановлено 10 таких контейнерів, по вулиці Польовій та провулку Золотому – близько 60.
КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» спеціалізоване підприємство критичної інфраструктури Харкова з питань збирання, перевезення (вивезення) побутових відходів. Директор підприємства – Артикуленко Олексій Вікторович.

Контакти для ЗМІ:
Клочко Світлана Олексіївна, начальник юридичного відділу
тел. 725-21-55, 725-21-51
Мірошниченко Сергій Дмитрович, прес-секретар тел. (067) 317 – 06 – 37

Сайт https://musor.kharkov.ua/news/
facebook – “KVВO Kharkiv Комплекс з вивозу побутових відходів”
https://www.facebook.com/musor.kharkov
YouTube – “KVВO Kharkiv”
https://www.youtube.com/channel/UCl7QojsuaE5DI_pKwsnvs-g/featured