КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» наводить лад у селищі Жуковського.

 

У селищі Жуковського по вул. Астрономічній, вул. А. Проскури, пр. Жуковського та інших вулицях встановлено 116 контейнерів для збирання побутових відходів. Лише за один місяць із цього маршруту вивезено понад 3,8 тисячі твердих побутових відходів.

Водій Іван Клюй понад 10 років працює на КП «КВПВ», спочатку вантажником, потім водієм. З початком війни він продовжував працювати та вивозити побутові відходи з різних районів міста. Іван згадує, як неподалік Центрального ринку, біля його сміттєвозу почали розривались ракети, випущені російською установкою “Град”. На щастя ніхто не постраждав.

З подібними ситуаціями під час роботи стикалися і вантажники Сергій Ралюченко та Олександр Іванський. Але, незважаючи на небезпеку роботи, міняти вони її не збираються, розуміючи важливість своєї праці для харків’ян.

– Люди нас бачать, підходять та дякують, часто просять сфотографуватись разом. “Коли ми вас бачимо, то розуміємо, що ми не одні, що місто живе”, – згадує Іван Вікторович про зустрічі з харків’янами під час роботи.

Таке ставлення до працівників КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» підтверджують і самі місцеві жителі.

– Ваші хлопці просто молодці, працюють краще за всіх, – зазначила Євгенія, мешканка вулиці Астрономічної.

– Працюють дуже добре, прибирають все сміття. Ми дуже їм вдячні, –зазначив мешканець тієї ж вулиці Віктор.

А іноді харків’яни пригощають працівників КП «КВПВ» смаколиками. Екіпаж показує яблука, якими їх пригостили місцеві жителі як знак вдячності за роботу. “Яблука дуже гарні та смачні”, – сказала одна із мешканок селища Жуковського.

– Незважаючи на обстріл Харкова, наші працівники продовжують якісно та в повному обсязі виконувати свої обов’язки і піклуватися про чистоту міста. Ми з вдячністю ставимося до харків’ян, які, незважаючи на такий складний час, знаходять можливість сплачувати наші послуги, – зазначив директор підприємства Олексій Артикуленко.

Раніше повідомлялося, що КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» наводить лад в мікрорайонах “Горизонт” та “Сонячний”.

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» спеціалізоване підприємство критичної інфраструктури Харкова з питань збирання, перевезення (вивезення) побутових відходів. Директор підприємства – Артикуленко Олексій Вікторович.

 

Контакти для ЗМІ:

Клочко Світлана Олексіївна, начальник юридичного відділу

тел. 725-21-55, 725-21-51

Мірошниченко Сергій Дмитрович, прес-секретар тел.067-317-06-37

 

Сайт https://musor.kharkov.ua/news/

facebook – “KVВO Kharkiv Комплекс з вивозу побутових відходів”

https://www.facebook.com/musor.kharkov

YouTube –  “KVВO Kharkiv”

https://www.youtube.com/channel/UCl7QojsuaE5DI_pKwsnvs-g/featured