23 серпня «Комплекс з вивозу побутових відходів» виповнюється 172 роки!

Історія КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» починається з 1850 року, коли вперше був створений асенізаційний обоз, який здійснював вивіз сміття та рідких нечистот з міста Харкова. За цей час багато що змінилось, і сьогодні підприємство йде в ногу з технічним прогресом. Постійно збільшується кількість одиниць рухомого складу, закуповується сучасна техніка, підвищується професійний рівень наших співробітників.

І з початком російської агресії підприємство повністю показало харків’янам свої сили та можливості. Навіть перебуваючи під обстрілами, співробітники “КВПВ” не припиняли своєї роботи, дбаючи про чистоту та порядок у Харкові, чим завоювали щирі симпатії городян.

– Дуже символічно, що корпоративне свято нашого підприємства збігається з Днем Прапора та Днем міста Харкова. Як і військові, комунальники сьогодні знаходяться на першій лінії оборони, але – внутрішнього, комунального фронту. І хоча наші водії та вантажники кожного дня виходять на маршрути без зброї, наша робота теж приносить у життя харків’ян спокій та відчуття стабільності, а також піднімає віру в нашу спільну Перемогу. Користуючись нагодою, я хотів би привітати всіх співробітників “КВПВ” з корпоративним святом, Днем Прапора та Днем міста Харкова, побажати їм, як і всім харків’янам, щастя, миру, тепла. Харків’яни можуть бути впевнені – ми й надалі будемо з вами,будемо сумлінно виконувати свої обов’язки та піклуватися про чистоту вулиць та будинків нашого улюбленого міста, – зазначив директор підприємства Олексій Артикуленко.

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» спеціалізоване підприємство критичної інфраструктури Харкова з питань збирання, перевезення (вивезення) побутових відходів. Директор підприємства – Артикуленко Олексій Вікторович.

Контакти для ЗМІ:
Клочко Світлана Олексіївна, начальник юридичного відділу
тел. 725-21-55, 725-21-51
Мірошниченко Сергій Дмитрович, прес-секретар тел.067-317-06-37

Сайт https://musor.kharkov.ua/news/
facebook – “KVВO Kharkiv Комплекс з вивозу побутових відходів”
https://www.facebook.com/musor.kharkov
YouTube –  “KVВO Kharkiv”
https://www.youtube.com/channel/UCl7QojsuaE5DI_pKwsnvs-g/featured