За тиждень КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» вивезло понад 43,6 тисяч кубометрів побутових відходів всіх видів

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» продовжує забезпечувати чистоту і належний екологічний стан у м. Харкові.
З 18 по 23 серпня було вивезено 36240 кубометрів твердих побутових відходів, 2558 кубометрів великогабаритних відходів самоскидами та навантажувачами і 4848 кубометрів великогабаритних відходів бункерами.
– 23 серпня нашому підприємству виповнилося 172 роки – з того часу, коли вперше був створений асенізаційний обоз, який здійснював вивезення побутових відходів з Харкова. Корпоративне свято нашого підприємства збігається з Днем Прапора та Днем міста Харкова, і це символічно. Сьогодні ми, як і з перших днів російської агресії, знаходимося на передній лінії комунального фронту, піклуємося про чистоту нашого міста та комфортне життя харків’ян. І ми дуже вдячні харків’янам, які гідно оцінюють нашу роботу і в такий скрутний час оплачують наші послугу. Хочу побажати миру та щастя всім харків’янам та Перемоги!, – наголосив директор КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» Олексій Артикуленко.
КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» спеціалізоване підприємство критичної інфраструктури Харкова з питань збирання, перевезення (вивезення) побутових відходів. Директор підприємства – Артикуленко Олексій Вікторович.

Контакти для ЗМІ:
Клочко Світлана Олексіївна, начальник юридичного відділу
тел. 725-21-55, 725-21-51
Мірошниченко Сергій Дмитрович, прес-секретар тел. (067) 317 – 06 – 37

Сайт https://musor.kharkov.ua/news/
facebook – “KVВO Kharkiv Комплекс з вивозу побутових відходів”
https://www.facebook.com/musor.kharkov
YouTube – “KVВO Kharkiv”
https://www.youtube.com/channel/UCl7QojsuaE5DI_pKwsnvs-g/featured